2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar kasık agrılarınız devam edıyor mu arada karnımda agırıyor acaba progestanı fıtıl olarak yapıyorum o mu yapıyor.
Ben bu kasık agrılarıyla ilşkiyi hiç düşünemiyorum
Crinone jel mi kullanıyorsunuz? O ağrı yapıyor yan etki olarak. Tabii rahim genişlemesi de yapıyor zaten

Merhaba Kızlar.
Benim de bebeğim 7 hafta 6 günlük :) 7. haftaya girdim mide bulantılarım başladı. Çok fenayım gün boyu devam ediyor.
Midem aç kaldığında bulanıyor, ekmek falan yediğimde geçiyor. Beyaz leblebi, çubuk kraker bu şekilde güne devam ediyorum. En kısa sürede bitmesini temenni ediyorum.

İstanbul Avrupa'da hangi hastane ve doktora gidiyorsunuz? Gültepe Avicenna'ya giden var mı nasıl sizce?
Ben hala doktorumu seçemedim :skandal:

Merhaba Kızlar.
Benim de bebeğim 7 hafta 6 günlük :) 7. haftaya girdim mide bulantılarım başladı. Çok fenayım gün boyu devam ediyor.
Midem aç kaldığında bulanıyor, ekmek falan yediğimde geçiyor. Beyaz leblebi, çubuk kraker bu şekilde güne devam ediyorum. En kısa sürede bitmesini temenni ediyorum.

İstanbul Avrupa'da hangi hastane ve doktora gidiyorsunuz? Gültepe Avicenna'ya giden var mı nasıl sizce?
Ben hala doktorumu seçemedim :skandal:
Canım bende henüz netleştiremedim doktor işini doktor buldum randevu aldım ikili test için o zaman tanışıcam bakalım bi de doktor mesai dışı doğumlara gelmiyormuş :110:

Kızlar, kalp atışını duyduktan sonra ne yaptınız? Sanırım kan tahlilleri isteniyormuş nedir bunlar? Bir de diğer randevuyu ne zamana veriyorlar?

O da ilginçmiş :KK57: her doktorun bi eksi yönü çıkıyor mutlaka :bicak:
Evet canım doktor doçent ondan sanırım ama ben çevremden de çok duydum doktorum izindeydi doğumuma gelemedi ya da son anda geldi benimle ilgilenmedi... gerçi çoğu tam doğumda gelip kordonu kesiyormuş ebe ilgileniyormuş ama bilemiyorum o güveni verirse devam edebilirim belki

Kızlar, kalp atışını duyduktan sonra ne yaptınız? Sanırım kan tahlilleri isteniyormuş nedir bunlar? Bir de diğer randevuyu ne zamana veriyorlar?
Doktor detaylı bir kan idrar tahlili istiyor canım ve ikili test zamanını söylüyorlar 11. Ve 14. Haftalarda hangi şehirdesin bilmiyorum ama her devlet hastanesi yapmıyor bunu onu yaptırman gerekiyor sana bir şey demedi mi?

Günaydın kızlar dün kahverengi lekem olmuştu biraz doktora gittim baktı bebeğim iyi hareket ediyordu herşey normal ama her türlü kanamayı önemsiyoruz tedbir amaçlı iğne ve hap yazdı iğneyi vurdurdum bi arkadaşıöa anlattım keşke iğne vurdurmasaydın dedi.niye acaba anlamadım zararlı mı ki

Doktor detaylı bir kan idrar tahlili istiyor canım ve ikili test zamanını söylüyorlar 11. Ve 14. Haftalarda hangi şehirdesin bilmiyorum ama her devlet hastanesi yapmıyor bunu onu yaptırman gerekiyor sana bir şey demedi mi?
Ben özele gidiyorum istanbuldayım. Ama henüz doktoruma karar vermedim nereye gideyim ne yapayım suanlık memoriala gidiyorum o da uzak evime. Sağlık ocagına da gidip kaydolmak istiyorum orası mı yapar bu testleri acaba? Numune polikliniği var yakınımda

Kızlar hani hamileler de duygu değisimlerinden sinirlilik yada duygusallik hallerinden çok bahsedilir. Bende duygusuzluk var.Hiç birşey hissedememe hali. Uyku ve mide bulantısı hissettiğim iki şey. sinir yok yada duygusallıkta yok.Bi kendinden geçmişlik ve trans hali mevcut
Çok umutsuzum yine bulantıyla uyandım :KK43:
Ah sabah bi halimi görecektiniz.Içim dışıma çıkti.Gece 4 te başladı bulantı.Iyice çığırından çikti

X