2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Listede havucta var o niye yasak acaba banada çok iyi geliyodu günde 2 tane yiyorum hiç anlayamadim o işi
Canım yüksek oranda A vitamini içeriyor. Vitamin azlığı gibi çokluğununda zararları oluyor. Onun için herşeyi kararında tüketmek lazım. Havuç komple yasak değil, fazla miktarda tüketilmesi yasak yani:KK200:

Ben diyet yapıyorum daha doğrusu sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ama şiş hissediyorum kendimi. Ne çabuk cinsiyet tahmini yapmışlar maşallah dr larımıza
Cinsiyet tahmini yapılan yok aramızda ccanım yanlış anlaşıldı galiba 2li test zamanında tahmin yapar diye umuyorum ben, kendi adıma öyle diyeyim :)) Şişkinlik bende de var çaresini bulamadım hele akşamları 5 aylık hamile oluyorum birden:KK14:

Valla kadınlar kulübünde o kadar grup takip ettim, yazdım felan ama en iyi grup bu grup.
Birde birine bişey olsa, biri bişey sorsa herkes yazıyor, bilgisi varsa cevap veriyor hiç olmadı moral veriyor.
Zaten kemik kadrosu olustu güzel grubumuzun.
Bende bu damar ve kan sorunum hakkında kimseyle konuşmuyorum bı kaç arkadaşıma söyledim hatta doktora gittikten sonra da anlatmadım detaylar hakkında.
Güzel grubumuza yazdım.
Eşim diyor yanlızım deme bak ne güzel kadınlar kulübünde arkadaşların var. :):)
Ben İstanbul'da gurbetteyim, hiç akrabam yok bı kaç komsum var ve çok gelip gitmiyoruz ayda 1 felan , anlayacağınız gerçekten yalnızım, kanamamı hiç kimseye söylemedim anneme bile ama sizle paylaşmak ve moral bulmak çok iyi geliyor
Bir kızım var bazen az giriyorum ama bende elimden geldiğince cevap yazmaya çalışıyorum

Tum gun boyunca bulantim var kızlar.Benimle aynı durumu yaşayan var mi aceba? Bu niymiş demeye başladım.Nasil bi işe giriştik arkadaşlar:skandal:
Ben bende değilim.ben o eski ben degilim:mad:
5. Haftanın sonundan beri yaşıyorum maalesef. Gece uykudan uyandırıp kusacak kadar çok bulandığı da oluyor :bicak: bende eski sağlıklı hallerimi çok özledim

İnşallah :nazar: Gerçi benim 2li testime bile daha 4 hafta var ama neyse beklicez mecbur:rolleyes:

Benimkide 4 gün geriden geliyordu en son, benim doktorum perşembeye kadar yokmuş 2 gün sonra gidip sonuçlarımı göstercem, o gün ne zaman gel derse ona göre hareket etcem canım belli değil yani daha:anne:
Allahtan 9 gün sonra kontrolüm var ilaç yazdırcam bi 9 gün sonrada ikili için gitcem :)
Meraktan çatlıyo insan :KK75:

5. Haftanın sonundan beri yaşıyorum maalesef. Gece uykudan uyandırıp kusacak kadar çok bulandığı da oluyor :bicak: bende eski sağlıklı hallerimi çok özledim
aynen bende.5.haftaya kadar hic birseyim yoktu ,ben hatta sey diyordum ohh ne rahatmis bulantim da yok sıkıntımda yok falan. Sonra 6 ya bi girdik günden gune artan bulantilarla tanıştık. Sen 11.haftada görünüyorsun daha geçmemiş anlaşilan.Kac hafta sürecek acaba:eek:

aynen bende.5.haftaya kadar hic birseyim yoktu ,ben hatta sey diyordum ohh ne rahatmis bulantim da yok sıkıntımda yok falan. Sonra 6 ya bi girdik günden gune artan bulantilarla tanıştık. Sen 11.haftada görünüyorsun daha geçmemiş anlaşilan.Kac hafta sürecek acaba:eek:
Bilmiyorum ya 10. Haftadan sonra azalır dediler ama azalma yok. Psikolojim bozuldu artık. 11+1 olduk bugün ama ne azalma var ne başka bişey. Seninki çok ağır geçmez umarım

Bilmiyorum ya 10. Haftadan sonra azalır dediler ama azalma yok. Psikolojim bozuldu artık. 11+1 olduk bugün ama ne azalma var ne başka bişey. Seninki çok ağır geçmez umarım
Arkadaşlar ben de sizler gibi 6. Haftadayım ve bulantı kusmalar başladı. Benim daha önceki gebeliğimde 16. Haftalara kadar sürmüştü. Ama tabii 12den sonra azalıyor biraz üzülmeyin azcık sıkacağız dişimizi napalım. İnşallah sağlıkla devam eder de ben razıyım her gün çıkarmaya..

Arkadaşlar ben de sizler gibi 6. Haftadayım ve bulantı kusmalar başladı. Benim daha önceki gebeliğimde 16. Haftalara kadar sürmüştü. Ama tabii 12den sonra azalıyor biraz üzülmeyin azcık sıkacağız dişimizi napalım. İnşallah sağlıkla devam eder de ben razıyım her gün çıkarmaya..
Tabiki sağlıklı olsunlar bende razıyım ama çok ağır geliyor. Yatıyorum sürekli. Ve geçeceğine dair umutlarımı da kaybettim :KK43:

X