2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
7+1 kalp atışını duyamadık:110: erken mi acaba
6+4te bende duyamadım hatta bebeğide tam göremedik yeni oluşuyor dedi doktor. 8. Haftada duyanlarda varmış strese gerek yok bence :)) Yarın 7+6 olcam bakalım duyabilecek miyim bende heyecanlıyım

off zaman bi türlü geçmiyor yaa ilk aylarda arası uzun oluyor doktor kontrollerinin :işsiz: eylülün son haftası randevu alacam gelirse eğer :KK55::KK48:

aynen bi de kendini başka şeylerle oyalayamazsan iyice oraya takıyosun kafayı :KK51:

selam hamişlerrrr. düne kadar sabah bulantım çoktu hatta akşam da çok kötü oluyordum. istifra etmekten doğru düzgün bi şey yiyemiyordum. dün ve bugün bayağı rahatım ve telaşlandım. midem bulansa bir dert bulanmasa bir dert. acaba bir şey mi oldu diye dert ettim. mide bulantısı arada azalıyor mu acaba sizlerde durum nasıl?

6+4te bende duyamadım hatta bebeğide tam göremedik yeni oluşuyor dedi doktor. 8. Haftada duyanlarda varmış strese gerek yok bence :)) Yarın 7+6 olcam bakalım duyabilecek miyim bende heyecanlıyım
Duyarsınız inşallah kizimda 7+3 te duymuştuk şimdi yola çıkmadan doktora gideyim dedim yoksa bende cuma gidecektim

Ben kendimi 7+1 zannederken gittim 6+6 çıktı. Kalp atışını duyduk ama doktor ya dün ya bugün atmaya başlamış dedi. Yani bu aralar atmaya başlıyor galiba canım seninki de öyle olmuş olabilir.
Pazartesi evimde olacağım istanbulda hemen randevu alıp giderim 8 hafta olmuş olacak o zamana duyulur inşaallah

Merhaba kizlar bnde Nisan annesiyim insallah . 7+5 haftaligiz . Kalp atisini duyduk hatta gördük bile . Allah herkese nasip etsn insallah . Simdi önümüzdeki ay gidecegim bidahaki muayeneye bulantilarim var cok kotu ama bu aralar hafifledi cok sukur . bide kasintim var onun icin de doktora gdecegm ayriyeten . Allah hickimsenin kucagini bos birakmasin insallah

Kesinlikle bilinçte çok önemli. Emziği o kadar rahat bıraktık ki 18 aylıkken. Kii emziksiz uyumayan bir çocuktu. Çişi de 2 yaşında öğrendi çok şükür zorlamadı. Ama biberonu bırakmıyor şuanda. Keyfi biberon kullanıyor. Neymiş sütü bardakla içemiyormuş. Yalannn küllüyen yalan :)) su ayran bardaktan bi güzel içiyor. Ama meyve suyu ve süte gelince ille biberon olacak. Nasıl bırakacağız bilmiyorum:KK43:((
Kardeşim de biberonu çok uzun zaman kullandı artık en sonunda ucu eskiyince yenisini almadı annem bu kez de ucu damlalı sirkeliğe süt koyup içmek istiyordu seviyor demekki bence endişelenecek bir şey yok canımcım

LoveAndMarriage LoveAndMarriage canim naptin duydun mu bebisin kalbini?
Mini_mini Mini_mini sen naptin cnm sabah gidecektin?
Canım çok şükür kalp atışı başlamış. Ultrasonu ilk açtığında pıt sesini duydum sadece :KK48: doktor sesi kapattı dinletmedi. Ama hareketini gördüm kalp atışını :) Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah o kadar rahatladım ki :)

Kardeşim de biberonu çok uzun zaman kullandı artık en sonunda ucu eskiyince yenisini almadı annem bu kez de ucu damlalı sirkeliğe süt koyup içmek istiyordu seviyor demekki bence endişelenecek bir şey yok canımcım
Emziği öyle bıraktık. 18. Aya kadar normal emiyordu. Sonra baktım dişleri ile parçalıyor emziği 2 günde. Kızım dedim ben sana 2 günde bir emzik alamam bunlar son emziklerin. avent kullanıyordu bide sadece haspam. Malum pahalı diğerlerine göre. 2 büçuk yıl evel 15 lira veriyoruz:))) cidden almadım bi daha. Oda baktı emzşkler yırtık hava yapıyor :KK45: istemedi bi daha. Ama şuan biberonlar yırtık pırtık ama banamısın demiyor :))

X