2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Gece gece güldürdün beni :):):)
Olur mu öyle şey cnm benim.
Benimde 6. Haftada göğüslerime baya baya ağrılar vs vs şeyler oldu.
Şimdi bende de öyle olmuyor.
Sürekli göğüs büyüse süt damarları büyüse devasa göğüslerimiz olur.
İçini ferah tut.
Göğüsler bebeğin yaşamı konusunda asla belirti vermez.
Bence içerde gayet sağlıklı uyuyor.

Ya canim sorma burda okuduklarim hep aklimda kaliyor. Genelde goguslerin acisi ve agrisi bir anda dinerse bebekte bir sorun var diyorlar hatta bircok kisi oyle anliyormus. Dusuk riskim de oldugu icin cok korkuyorum birden yumusayip acimayinca korktum :oops: İnsallah canim dedigin gibidir Allahim bebeklerimizi korusun

Ya canim sorma burda okuduklarim hep aklimda kaliyor. Genelde goguslerin acisi ve agrisi bir anda dinerse bebekte bir sorun var diyorlar hatta bircok kisi oyle anliyormus. Dusuk riskim de oldugu icin cok korkuyorum birden yumusayip acimayinca korktum :oops: İnsallah canim dedigin gibidir Allahim bebeklerimizi korusun
Doktora sor göğüs konusunu için rahat etsin.
Burda yazılanları takma kafana, herkesin vücut dinamiği farklı cnm benim.
Hiç goguslerinde ağrı olmayan arkadaşlarım oldu, kimi arkadaşlarım 9 ay hastanelerden çıkmadı serum aldılar sürekli, kimi hamileliğinin başından sonuna kanamalı sağlıklı doğum yaptı.

Tutunsun bırakmasın mucizelerimiz inşallah sağlıkla dünyaya gelsinler.

Hoşgeldiniz benim de oğluşum 17 aylık aralarında 2 yaş olacak inşallah.
Benimki de sürekli memede uyuyan uykusu problemli bi bebek oldu hep aralıksız uyku unuttum. Bi kaç hafta oldu memeden kestim hem meme hassasiyetim artmıştı hem de gebeliğimi uykusuz geçiremezdim. Uykularımız yeni yeni giriyor düzene inşallah devamı gelir de rahat ederim diyorum
Nasil kestiniz memeden. Gece nasil basardiniz? Cunku benim 21 aylik kizim da surekli memede ve gece beraber uyuruz surekli meme ister gozu kapali bulur memeyi. Cok endiseliyim bu konuda

Nasil kestiniz memeden. Gece nasil basardiniz? Cunku benim 21 aylik kizim da surekli memede ve gece beraber uyuruz surekli meme ister gozu kapali bulur memeyi. Cok endiseliyim bu konuda

Memede süt bitmiş annecim dedim her istediğinde. Sağa sola vurdu attı kendini sinirlendi ağladı zırladı.
gece sürekli emen bi bebekti memeyle uyuturdum her zaman bu yüzden kesmenin çok zor olacağını düşünüyordum ama düşündüğümüzden akıllılar bence çok yerde okumuştum meme bağımlısı bebeklerin daha kolay bıraktığını

Memede süt bitmiş annecim dedim her istediğinde. Sağa sola vurdu attı kendini sinirlendi ağladı zırladı.
gece sürekli emen bi bebekti memeyle uyuturdum her zaman bu yüzden kesmenin çok zor olacağını düşünüyordum ama düşündüğümüzden akıllılar bence çok yerde okumuştum meme bağımlısı bebeklerin daha kolay bıraktığını
Ay cok sanslisin. Ben bazen uygun olmayip vermek istemedigimde ustumu basimi aciyor parcaliyor cildiriyor resmen. Bazen zevkine emer yeter kizim birak derim yok der bana vurur birakmaz...

Kizlar cok tsk ederim desteginiz icin :KK200:Yogun olan kirmizi kanamam durdu Allaha cok sukur su an kahverengi akinti geliyor. Yarin sabah tekrar gidecegim insallah bebegim ve kesesi saglikli duruyordur :KK43: Agrilarim devam ediyor. Kesem cok asagidaydi rahim agzina yakindi umarim o da duzelmistir cok korkuyorum. Rabbim herkesin yardimcisi olsun
Canim benim de eskisi gibi agrimiyor rahat ol. Herkeste cok farkli seyir eder her sey. Dr bile bana dedi ki doguma kdr kirmizi kanamalari olup sapasaglam bebisler doguranlari gordum o yuzden korkma dedi. Dusun yani.. tedbirli olmakta fayda var evet ama surekli evham iyi bisi degil canim.
Gece gece güldürdün beni :):):)
Olur mu öyle şey cnm benim.
Benimde 6. Haftada göğüslerime baya baya ağrılar vs vs şeyler oldu.
Şimdi bende de öyle olmuyor.
Sürekli göğüs büyüse süt damarları büyüse devasa göğüslerimiz olur.
İçini ferah tut.
Göğüsler bebeğin yaşamı konusunda asla belirti vermez.
Bence içerde gayet sağlıklı uyuyor.
Aynen oyle kuzum sana katiliyorum :KK200:

Kizlar cok tsk ederim desteginiz icin :KK200:Yogun olan kirmizi kanamam durdu Allaha cok sukur su an kahverengi akinti geliyor. Yarin sabah tekrar gidecegim insallah bebegim ve kesesi saglikli duruyordur :KK43: Agrilarim devam ediyor. Kesem cok asagidaydi rahim agzina yakindi umarim o da duzelmistir cok korkuyorum. Rabbim herkesin yardimcisi olsun

güzel haberler alırsın inşallah canım iyi düşün iyi olsun

siz kararlı olun emin olun bebekler umduğumuzdan kolay bırakıyorlar.

Sağ göğüs ucum felaket tatlı tatlı kaşınıyor uyandığımdan beri

Biz meme konusunu baya kafaya takıyoruz benim bu konuda kendimde dikkatimi çeken şu ki sabahları kalktığımda çok şiş ve ağrıı oluyor...Gün içinde daha rahat oluyorum...:emir_bebek::anne:

Ay cok sanslisin. Ben bazen uygun olmayip vermek istemedigimde ustumu basimi aciyor parcaliyor cildiriyor resmen. Bazen zevkine emer yeter kizim birak derim yok der bana vurur birakmaz...
Seninki daha büyük onun da etkisi vardır daha bilinçli

Seninki daha büyük onun da etkisi vardır daha bilinçli
Kesinlikle bilinçte çok önemli. Emziği o kadar rahat bıraktık ki 18 aylıkken. Kii emziksiz uyumayan bir çocuktu. Çişi de 2 yaşında öğrendi çok şükür zorlamadı. Ama biberonu bırakmıyor şuanda. Keyfi biberon kullanıyor. Neymiş sütü bardakla içemiyormuş. Yalannn küllüyen yalan :)) su ayran bardaktan bi güzel içiyor. Ama meyve suyu ve süte gelince ille biberon olacak. Nasıl bırakacağız bilmiyorum:KK43:((

X