2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar aklıma bişey takıldı, ben gebelikten önce günde 1 tane folbiol içiyordum gebeliği öğrenince içinde folik asit olan bir vitamine geçtim. Bugün gittiğim doktor vitamini bırak günde yarım folbiol al dedi neden yarım doz acaba :KK57:

selam kızlar bende aranıza katıldım hamiş takvimini nerden ekliyorum bilgileri güncelleme yerini tam bulamadım lütfen net yazabilir misiniz :)
Hoşgeldin sağlıkla bebeğini kucağına al inşallah :) Gebelik takvimi olanlarda en altta takvim oluşturmak için tıklayınız yazıyor oradan oluşturabilirsin :)

Kızlar aklıma bişey takıldı, ben gebelikten önce günde 1 tane folbiol içiyordum gebeliği öğrenince içinde folik asit olan bir vitamine geçtim. Bugün gittiğim doktor vitamini bırak günde yarım folbiol al dedi neden yarım doz acaba :KK57:
Yarım demesi çok ilginç
Folbiol u bazı doktorlar tavsiye etmiyormus ben günde 1 kullanıyorum, bugünde başka bı doktora sordum simdilik yeterli dedi

LoveAndMarriage LoveAndMarriage canim naptin duydun mu bebisin kalbini?
Mini_mini Mini_mini sen naptin cnm sabah gidecektin?

Canim benim cok saol :KK200:
Sabah gittim hala kanama alani varmis ama doktor direk kalbiyle ilgilendi. Kalbi atiyor haftaya duyuracagim sesini dedi. Kanama alanim ve kesemin asagida olmasi ne olacak dedim. Dinleneceksin haftaya gel tekrar bakalim dedi. Baskada bilgi vermedi cnm Allah saglikli ve hayirli kaderler yazsin insallah

Sabah gittim hala kanama alani varmis ama doktor direk kalbiyle ilgilendi. Kalbi atiyor haftaya duyuracagim sesini dedi. Kanama alanim ve kesemin asagida olmasi ne olacak dedim. Dinleneceksin haftaya gel tekrar bakalim dedi. Baskada bilgi vermedi cnm Allah saglikli ve hayirli kaderler yazsin insallah
Canım Allah yüzüne baksın yavrunu sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Tüp bebek pozitiflerinde gul diye bi arkadaş vardı aynı senin gibi kanamalı yanlış bilmiyosam keseside aşşağıdaydı,sorunsuz geçirdi o zamanları doğumuna gün sayıyo şimdilerde.
İnşallah sende hayırlısıyla sağ salim yavrunu kucağına alır bugünleri unutursun

Yarım demesi çok ilginç
Folbiol u bazı doktorlar tavsiye etmiyormus ben günde 1 kullanıyorum, bugünde başka bı doktora sordum simdilik yeterli dedi
Ben de yarım kullanan duymadım hiç o yüzden tereddüt ettim. Ya vitamine devam edeceğim ya da günde 1 alacağım bakalım

Canimm cok sukur. Kese buyudukce o alani baskilicaktir. Merak etme guzel dusun canim benim. :KK200:
Ben de yarım kullanan duymadım hiç o yüzden tereddüt ettim. Ya vitamine devam edeceğim ya da günde 1 alacağım bakalım
Canim yarin benim doktor eksik tahlillerim
Icin cagirmisti. Dilersen sorayim bir?

Canimm cok sukur. Kese buyudukce o alani baskilicaktir. Merak etme guzel dusun canim benim. :KK200:

Canim yarin benim doktor eksik tahlillerim
Icin cagirmisti. Dilersen sorayim bir?
Canım çok iyi olur ya kafam çok karıştı çünkü. Ben ocean mummy kullanıyorum vitamin olarak. Onu bırak günde yarım folbiol al dedi

Merhaba bayanlar allah nasip ederse Nisan annesi olucam bende benim hesabıma göre 8 haftalık olması lazım ama dün doktor 6 hafta 4 günlük dedi ve bebeğimin kalbi yavas atıyormuş rabbim sağlıklı bir şekilde kucagimiza almayi nasip etsin inşallah Amin
Aminn canım inşallah❤️

İyi canım sevındım.korkma inş bır şey olmaz

X