2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben hep internet üzerinden alıyorum anlamadım ki yarına var randevum baktım iptal mi edildi acaba diye şimdi. Edilmemişte..
Onay için aramış olabilirler canım ya da doktor izinde olabilir haber vereceklerdir. İstersen sen ara, onlar ne için aradıklarını not alıyorlar oraya. Yarın randevum var dersin.

Onay için aramış olabilirler canım ya da doktor izinde olabilir haber vereceklerdir. İstersen sen ara, onlar ne için aradıklarını not alıyorlar oraya. Yarın randevum var dersin.
Kardeşime kahvaltısını yaptırıp arayacam bakalım inşallah iptal falan olmamıştır yoksa ayın. 20sine kadar randevu yok:KK43:

Arkadaşlar kalp atışını dınledık çok şukur.yalnız doktordan pek memnun kalmadım ıkıdır gıdıyorum kaç haftalık olduğunu soylemedi.sızın doktorlar nasıl
Ultrason kağıdı verdi mi? Orada yazıyor haftası

Kizlar cok tsk ederim desteginiz icin :KK200:Yogun olan kirmizi kanamam durdu Allaha cok sukur su an kahverengi akinti geliyor. Yarin sabah tekrar gidecegim insallah bebegim ve kesesi saglikli duruyordur :KK43: Agrilarim devam ediyor. Kesem cok asagidaydi rahim agzina yakindi umarim o da duzelmistir cok korkuyorum. Rabbim herkesin yardimcisi olsun
Kahverengı kanama eski kanmış demekkı bitmiş.uzulme düzelir inş

Verdi canım ama sadece saat yazıyo özellikle baktım gormedım
Adetleriniz düzenliyse sat a göre kendiniz hesaplarsınız bazen 1 hafta da geriden gelebiliyor ikili test için başka bir doktora gidin derim bende öyle yapıcam.

Adetlerım duzenlıdır bende ona göre hesapladım ama farklıda çıkabılıyor.ıkıli test kaçıncı haftada oluyor
Canım 11 ve 14. Hafta arasında hem ultrasondan bakacak hem de kan testi alıp onu yorumlayacaklar. Peki doktor senden detaylı kan testi istemedi mi canım? Benden 3 tüp kan ve idrar örneği alındı 53 kalem test yapmışlar sana böyle bir şey yapmadı mı? Yansiyon vs ölçmedi mi?

Arkadaşlar dun doktor bebeği gorebılmek için alttan baktı hiç bır şey olmadı.eger doktorunuz gerek duyarsa baktırın daha net gözüküyor.bırde bır suru kan tahlılı idrar tahlili istedi.kan pıhtılaşmasına baktı.baktırmadıysanız sızde isteyın

Canım 11 ve 14. Hafta arasında hem ultrasondan bakacak hem de kan testi alıp onu yorumlayacaklar. Peki doktor senden detaylı kan testi istemedi mi canım? Benden 3 tüp kan ve idrar örneği alındı 53 kalem test yapmışlar sana böyle bir şey yapmadı mı? Yansiyon vs ölçmedi mi?
Tam da yazmıştım uç tup kan ve idrar istedı.tansıyonuma bakmadı.zaten ayakta konuşuyo gıdecem havasında doktor

X