Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Batımız aynı gün sanırim beraber müjde veririz insallah cnm evet ya burasi ole bi yerki baskasina bile sanki kendin hamile kalmis gibi seviniyorsun Rabbim sırayla nasip etsin inşallah :)
Amin canım allah razı olsun :KK200:
Hepimiz sıkı sıkıya bağladık burda .
Hamile kalanlarda terketmediker sağolsunlar hala dua ederler bize :KK200:

Brrk Brrk canım topiğiö burası .
İlk sayfaya bakarsan ovulsyon süreçlerimiz mevcut :KK200:
Allah razı olsun canım, beni de aranıza kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim. :KK200: Ben bu konuda çok cahilim daha önce bu testlerden hiç kullanmadım ilk olucak sizi biraz bunaltabilirim şimdiden söyleyeyim :) Rabbim inşallah hepimizin kucağını doldurur :dua:

Allah razı olsun canım, beni de aranıza kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim. :KK200: Ben bu konuda çok cahilim daha önce bu testlerden hiç kullanmadım ilk olucak sizi biraz bunaltabilirim şimdiden söyleyeyim :) Rabbim inşallah hepimizin kucağını doldurur :dua:
Estafurullah ben dahil butun arkadaşlar elimizden geldiğince yardımcı oluruz .. yeterki bilgimiz olsun :KK200:

Amin canım allah razı olsun :KK200:
Hepimiz sıkı sıkıya bağladık burda .
Hamile kalanlarda terketmediker sağolsunlar hala dua ederler bize :KK200:
Amin ecmain Allah bozmasin diyelim o zaman bu aileyi bebek müjdesi, cinsiyeti, dogumu, ay bu uyumuyor dertlerine kadar bi arada yardimlarak gitsin o zaman :)

aminnn inşallah hepimiz buralarda olduğumuz sürece elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız :KK200:

X