Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım hiç öyle deme ben burdan döllenme çıkarıyorum insallahhhhh :anneadayı:
Ben de katılıyorum:dondurma: bi arkadaş vardı hatta bir topikte aynen böyle erken dönemde çift çizgiydi lh testleri, pco zannettim ben onu, ama o da hamile çıkmıştı:rolleyes: Ki sende pco da yok :KK9:Bi de ikinci kez yumurtlama ihtimalinden hamileliğin erken belli olması ihtimali daha yüksek bence, nacizane fikrim:KK71: H E H E

Kızlar benim esimde cift yumurta ikizi, kv tarafinda ikizlik mevcut , annem tarafinda dedede dayida var , bende belki diyorum sansimiz olabilir :))) gerci bu ay arkadasinda dedigi gibi cacik olur . Gecen ay 9 birliktelik, bu ay sadece 3 bisey beklemiyorum valla :)
Iki birliktelikle hamileyiz bir kac arkadas daha bu sekilde iki birliktelikle hamile kalmislar sansin var yani insallah hamilesindir:anneadayı::halay:

Ben de katılıyorum:dondurma: bi arkadaş vardı hatta bir topikte aynen böyle erken dönemde çift çizgiydi lh testleri, pco zannettim ben onu, ama o da hamile çıkmıştı:rolleyes: Ki sende pco da yok :KK9:Bi de ikinci kez yumurtlama ihtimalinden hamileliğin erken belli olması ihtimali daha yüksek bence, nacizane fikrim:KK71: H E H E
Ay hadi inşallah rabbım tekrar sağlıkla sıhhatle nasip eder inşallah ya :KK200:

Ay hadi inşallah rabbım tekrar sağlıkla sıhhatle nasip eder inşallah ya :KK200:

Merhaba canım, sarımsı akıntı bende ara ara var bugün de, istersen sabah ilk idrarla yaparsın.
@nedemistimkibenn canım benim de bu ay çok hızlı silikleşmedi, yavaş yavaş azaldı, arkadaşların dediği gibi pik olduğu günden sonra hafif soluk çıkması da silikleşme kabul ediliyor, inşallah tutmuştur bekleyen herkesin:halay:

Valla içimde bi his var yapayim diyorum ama doğru.sonuc çıkmaz diye korkuyorum sabahı bekliycem artik

X