Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim esimde cift yumurta ikizi, kv tarafinda ikizlik mevcut , annem tarafinda dedede dayida var , bende belki diyorum sansimiz olabilir :))) gerci bu ay arkadasinda dedigi gibi cacik olur . Gecen ay 9 birliktelik, bu ay sadece 3 bisey beklemiyorum valla :)

Bu artık silinmiş ve tamamdır bence,dün öğlen catladi,şu vakte kadar 30 saat oldu elveda yumurtacim:KK70:safak 14 diyorum:KK73:@Brrk hosgeldin:KK75:

Eklentiler

• IMG_20190205_170643.jpg
    IMG_20190205_170643.jpg
    115,2 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar benim esimde cift yumurta ikizi, kv tarafinda ikizlik mevcut , annem tarafinda dedede dayida var , bende belki diyorum sansimiz olabilir :))) gerci bu ay arkadasinda dedigi gibi cacik olur . Gecen ay 9 birliktelik, bu ay sadece 3 bisey beklemiyorum valla :)
Bekle kız bekle 3 azmı .
Kimisi 1 kere birliktelik yalayıp hamile kalıyor . Bizim neyimiz eksik :KK70:

Cnm b

Canm bn bi kere hsg çekildmm iki tüp tıkalı çıktı birini zorlaa açtılar diğerini tamm acmadık dediler ama halaaa yokk birşey olamdı diğer hersymz normal cok şükrrr şimdi sence lakoraskobi mi olaym yoksa tekrar hsg mi çekileym dış gbelikten dolayı tüpler tıkanmş olablr yada enfeksiyondan dediler

Bütçen müsaitse önce Hsg çektir bence canm dediğin gibi tekrar tıkanmışsa ve Hsg ile açılabiliyosa ne mutlu. Ben 2 gün üst üste çektirdim ilk doktor 3 defa denedi hic bi şekilde açılmadı, sonraki gün 2 defa denedi yine açılmadı ameliyat göründü.. Ağustosta ameliyat geçirdim Ekimde tekrar Hsg yi yeniledik o zaman ilaç gitti ancak. Henüz gebelik yok orası ayrı ama nasip diyoruz..

Ayyy ne güzel sansın çok yüksek. Birliktelik sayısı yakalama şansını artırıyor ama bebeği yapan tek iliski, hiç belli olmaz

X