Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Screenshot_20190205-152532_Femometer.jpg
bata 11 var ben daha yeni yumurtluyo olabilirmiyim ya dun testim yoktu yapamadim ondan once hep silikti bugun koyu cikti

Amiin canım benim ya çok teşekkür ederim inşallah Allahım sağlıkla kucağımıza almayı da nasip etsin. Hep dualarım sizlerle, bütün isteyenlere bir an önce nasip olsun canım. Evet benim belirtiler 7 gün öncesinden başladı kuzum, ben tabi yoğunlaştığım için belirtileri fark ettim hatta gününü not ettim hafızama. Yoksa çok da anlaşılcak bi şey yaşamadım henüz
İnşaAllahh alrsnn canm aksi bişy aklna getrmee Rabbim o miniği korur bennmm artkk bu ay olmazsaaa olrna bırkcamm eşim ameliyat olacak eli kesildi diyeee o önmli bnm için suannn bi yapsnn sonra ben lakoraskobi olcamm çünkü tüplerden birri tıkalı diğeri açık bölede gebe kalrsnn dediler bakacagızz

6. Gündeyim kuzum :halay:
Döllenme sürece 6 gün sürermiş eğer döllendiyse bugun yerleşmesi lazım :KK200:

Belirtim yok kuzum ya ..
geçen ay okdr ağrım vardı ki bu hiçbirşey yok :KK49:
Pikten sonra 6. Gündeyim .. 9 gün kaldı bata
Belirti varmı bende zerre bişy yokk zaten olacgnıda sanmyorm

O zaman doktora gittiğinde direk Hsg filmi iste canm tahlillerinizde herhangi bişey yoksa. Tüpler de bişey varsa aşılama da işe yaramaz kendinizi yorarsınız bence. Bazı hastaneler hemen Hsg yapmıyor ama sen testlerimde bişey yok ben tüplerime de bakılmasını istiyorum dersen yaparlar. Ben 3 defa çekildim...
Cnm b
O zaman doktora gittiğinde direk Hsg filmi iste canm tahlillerinizde herhangi bişey yoksa. Tüpler de bişey varsa aşılama da işe yaramaz kendinizi yorarsınız bence. Bazı hastaneler hemen Hsg yapmıyor ama sen testlerimde bişey yok ben tüplerime de bakılmasını istiyorum dersen yaparlar. Ben 3 defa çekildim...
Canm bn bi kere hsg çekildmm iki tüp tıkalı çıktı birini zorlaa açtılar diğerini tamm acmadık dediler ama halaaa yokk birşey olamdı diğer hersymz normal cok şükrrr şimdi sence lakoraskobi mi olaym yoksa tekrar hsg mi çekileym dış gbelikten dolayı tüpler tıkanmş olablr yada enfeksiyondan dediler

İnşaAllahh alrsnn canm aksi bişy aklna getrmee Rabbim o miniği korur bennmm artkk bu ay olmazsaaa olrna bırkcamm eşim ameliyat olacak eli kesildi diyeee o önmli bnm için suannn bi yapsnn sonra ben lakoraskobi olcamm çünkü tüplerden birri tıkalı diğeri açık bölede gebe kalrsnn dediler bakacagızz
Yok olumsuz hiçbir şey düşünmüyorum canım her şey güzel olucak inşallah.
Rahatlama sürecine girdiğinde daha çabuk gelir zaten bebiş canım. Eşine de sana da çok geçmiş olsun. Öncelikle kendi sağlığınız önemli, ondan sonrası inşallah sırasıyla oluyo

Canım benım bata 9 var ve testim :olamaz:
Eki Görüntüle 2232687
Sanırım senin geç yumurtlama oldu .. benımde sanırım ya çatlamayn yumurtam var ya da 2. Kez yumurtlucam
Canım hamile oluncada övü testinde 2 çizgi çıkabiliyormuş. Yani övü testini hamileleik testi gibi kullananlarda var . Sadece yumurtlamada 2 çizgi çıkmıyormuş.

X