Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım hamile oluncada övü testinde 2 çizgi çıkabiliyormuş. Yani övü testini hamileleik testi gibi kullananlarda var . Sadece yumurtlamada 2 çizgi çıkmıyormuş.
Hamilelik için şuan çok erken canım , keşke olsa ama erken :)
Diğer pikim geçeli 6-7 gün oluyor bu kadar erken sonuc vermez .
Bata yakın dediğin doğru ..
şuan regle 9 -10 gün var .. :)

Ozaman pik değil .
Pik zamanı çünkü ilk önce t çıkıyor ve sonra c beliriyor ..
ama şuda var bazı kadınların tam pik olmaz mış . Sen 2 günde 1 defa değerlendirmeye devam et . Böylelikle kaçırmazsın
Gece tekrar yapicam ovu zaten 30 tane almisim gelince farkettm :KK53:

İnşallah canımm şu an tek duam bu, sağlıkla sıhhatle kucağımıza alalım inşallah
Insallah Allahin izniyle alicaz ilk gebeligimde hep kotu seyler dusundum ve kotu seyler oldu. Yilbasindan once sacimi kestim boyadim yeni bir yil yeni enerji olsun dedim pettim bitmesine ragmen almadim hasta olursam alirim dedim. Farkinda olmadan gebelige hazirlik yapmisim iyi seyler olacak dedim cok sukur bu hayattaki en iyi sey oldu hep guzel seyleri cagiralim hayatimiza insallah hepte guzel seyler gelir:dua::halay:

Insallah Allahin izniyle alicaz ilk gebeligimde hep kotu seyler dusundum ve kotu seyler oldu. Yilbasindan once sacimi kestim boyadim yeni bir yil yeni enerji olsun dedim pettim bitmesine ragmen almadim hasta olursam alirim dedim. Farkinda olmadan gebelige hazirlik yapmisim iyi seyler olacak dedim cok sukur bu hayattaki en iyi sey oldu hep guzel seyleri cagiralim hayatimiza insallah hepte guzel seyler gelir:dua::halay:
Çok haklısın canım her zaman iyi düşünelim iyi olsun. Sen gerçekten farkında olmadan hazırlığını yapmışsın ne güzel olmuş :)

X