Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kaçıncı günün canım ? Regli düzenlimi ? Birde kaç günde bir regl görüyorsun

Kurallara uyuyorsun değil mi canım ?
Adetlerin düzenlimidir ?

Dongum 29 gun , bugun 12. Gun. Yani ilk degil ikinci idrarla yaptim. Programda cumartesi gununu gosteriyor.
Olur olur Allahın izniyle :halay:

Düne göre çizgi kendini belli etmis ama hala silik tabi..kızlar merak ettiğim bir şey var,cuma günü şehir dışında olucam,eğer o gün kırmızı olursa,perşembe ve cumartesi degerlendiricem,şansım kaybolmuş olmaz dimi,pik gününü kaçırmakla..
Hoş meçhul bence bu test haftaya anca pik olur :KK49:
perşembe ve cumartesi iliski olursa kaçırmazsınız büyük ihtimal. hatta perşembe günü gece, cumartesi sabah olsa daha iyi olur :)

Zeybltaslan Zeybltaslan eczaneden de alabilirsin ama daha pahalı oluyor. güvenilir siteden alırsan daha uygun. son kullanma tarihine falan da bakman lazım. doğru sonuç veriyor cidden. bence büyük nimet özellikle düzensiz adetleri olanlar icin

Öncelikle tebrik ederim allah başarılarının devamını getirsin normalde çok düzeniydi ama yazdan sonra 2 gün dört gün beri gelmeye başladı yada mevsim değişikliğinden dolayı şuanda 11 gün var ve sanki olacakmışım gibi ağrım var göğüslerim sis

Evet hemde çok düzensiz neredeyse 2 ayda bir oluyorum
Ee kuzum o zaman normal piki geç görmen ..
bence sabret senın pik baya yakın bak benımde 3 gündür hep yüksek çıktı testlerim . Bugun pik oldu .
Hatta inanmazsın akşam 12 gibi test yaptım . O kadar silikti ki 2. Çizgi dedm herakde pik olmadan çatladı ..
sabah bi yaptım t hemen belirdi

Kizlar bugece ruyamda 1 tabak baklava yedigimi gordum ablama anlattim baklava yemen gerek dedi bole bisey varmi midemde bulaniyo aslinda tatli canim istemiyo ama rüyada aş erirmi insan bilemedim
Valla hiç bilmiyorum canım ..
tatlıcı artık heryerde var .
Eşine söyle akşam gelirken yarım kilo alıversın

Yokk canm günü kaçırmazsın bence. En mantıklı ilişki 2 günde 1 bence. Doktorum hep o şekilde öneriyor. Açıklaması da çok mantıklı geliyor; "Yumurta 1 gün yaşar sperm 2 gün yaşar bu yüzden 2 günde 1 ilişki olduğunda yumurta ile mutlaka karşılaşır. Hergün ilişki olursa sperm sayısı, hızı sağlıksız olur." diyor. Uygulayamadım hiç orası ayrı. :KK70:
Yorumun için çok sağol caniim:KK200:yumurta ve spermi tanıştırmak,karşılaştırmak ve hatta kaynaştırmak epey zor ismis:deli:2 günde 1 demiyoruz bu ay ama inşallah bakalım:)

Öncelikle tebrik ederim allah başarılarının devamını getirsin normalde çok düzeniydi ama yazdan sonra 2 gün dört gün beri gelmeye başladı yada mevsim değişikliğinden dolayı şuanda 11 gün var ve sanki olacakmışım gibi ağrım var göğüslerim sis
teşekkür ederim canım.
yine de düzenli sayılır. ama daha kesin olsun dersen al bence tavsiye ederim

perşembe ve cumartesi iliski olursa kaçırmazsınız büyük ihtimal. hatta perşembe günü gece, cumartesi sabah olsa daha iyi olur :)
Caniim teşekkür ederim :) cuma gece ve cumartesi sabah kayinvalidemde olucaz:KK70:cumartesi akşam eve dönüş olucak inşallah,ama perşembe geceyi güzel değerlendireyim:olamaz: aslında benim telefonda yumurtlama diye pazar ,pazartesiyi gösteriyor uygulamalar.ben sırf korkudan düşünüyorum:)

Kurallara uyuyorsun değil mi canım ?
Adetlerin düzenlimidir ?

Evet canım uyuyorum. Adetim de düzenlidir. Dostinex kullanmıştım, burda da sormuştum hatta o yüzden böyle olmuştur denildi ama doktorum bu ilaç kötü etki etmez dedi.

X