Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 gün sonra 12 den saymaya başlıcaksın :)
Sen ovulasyon yapmışmıydın xanım ?
Evet inşallah canmm ovu her ay alıyordmm bu kaç aydr almıyorm artk strese girip durdm be güzlm ama 3 yıla yakn olacak zaten 1 yıl korndk istemedik diğer yılda 9 ay sonra dış gebelik gecrdm çok kötü bi sekilde sonra birde normal düşük yaşadm haziran ayında en son şimdi hiçbirşey yokkk

Evet inşallah canmm ovu her ay alıyordmm bu kaç aydr almıyorm artk strese girip durdm be güzlm ama 3 yıla yakn olacak zaten 1 yıl korndk istemedik diğer yılda 9 ay sonra dış gebelik gecrdm çok kötü bi sekilde sonra birde normal düşük yaşadm haziran ayında en son şimdi hiçbirşey yokkk
Hadi inşallah bu ay uğurlu gelir bize rabbım nasip eder :KK200:

yardımcı da varsa sen de herkesin yaptığına bir şey bulmuyorsan sorun yok :)) kimisi istemez ya ..:)
acelen yok yavaş yavaş işte...
ayy düşünüyorum da bende yeni bir ev istiyorum da sırf bu taşınma mevzusu yüzünden hadi diyemiyorum :)

aynen öyle en yoğun gün...:/
Yok canım benim ben hiiiç kusur bulmam yeter ki yapılsın:KK70:kedi de var ya iki güne batar zaten sil baştan:21: Taşınma zor evet yine bizde çocuk olmadığı için bi nebze eşya az ama çocuk olunca daha zor olur tahminim.

Canım doktora gittiniz mi hic

Silikken gerçekten silik oluyor ama adet sonrası,adete yakın zamanki gibi silik olmuyor bende canım..Tam doğrusu nedir başka kullanmadığım için tam bilmiyorum aslında ama H E H E de bu markayı kullanıyor sanırım.onda gayet net gözüküyor diye ben umutluyum adima :)

Ben bu ay kullandım bu marka ama hiçbişey anlamadım H E H E de güzel sonuçlar gördüğümde seviniyorum ama benim bu aydan da umudum yok artık. Adet belirtilerim başladı. Gebelikle aynı belirti olur belli olmaz deniliyo ama ihtimal veremiyorum bu ay. :)

Düne göre çizgi kendini belli etmis ama hala silik tabi..kızlar merak ettiğim bir şey var,cuma günü şehir dışında olucam,eğer o gün kırmızı olursa,perşembe ve cumartesi degerlendiricem,şansım kaybolmuş olmaz dimi,pik gününü kaçırmakla..
Hoş meçhul bence bu test haftaya anca pik olur :KK49:

Eklentiler

• IMG_20190129_115728.jpg
    IMG_20190129_115728.jpg
    116 KB · Görüntüleme: 15
Canım ben ameliyat sonrası hemen gebe kaldım sonra dusuk yaptim bide 9 haftalık oldugu için düşük kendime gelmem lazım doktor birşey demeseydi bile biz korunacaktık çünku neden oldugunu öğrenelim öyle istiyoruz 2 haftaya kadar ogreniriz onuda insallah ona gore tedbir alalım çünkü olursa

Anladım canım zamanı geldiğinde tekrar hamile kalıp sağlıklı bi şekilde ilerlesin inşAllah

Düne göre çizgi kendini belli etmis ama hala silik tabi..kızlar merak ettiğim bir şey var,cuma günü şehir dışında olucam,eğer o gün kırmızı olursa,perşembe ve cumartesi degerlendiricem,şansım kaybolmuş olmaz dimi,pik gününü kaçırmakla..

Yokk canm günü kaçırmazsın bence. En mantıklı ilişki 2 günde 1 bence. Doktorum hep o şekilde öneriyor. Açıklaması da çok mantıklı geliyor; "Yumurta 1 gün yaşar sperm 2 gün yaşar bu yüzden 2 günde 1 ilişki olduğunda yumurta ile mutlaka karşılaşır. Hergün ilişki olursa sperm sayısı, hızı sağlıksız olur." diyor. Uygulayamadım hiç orası ayrı. :KK70:

Bende iki gundur yapiyorum ama t hala silik heralde cuma falan olur
Kaçıncı günün canım ? Regli düzenlimi ? Birde kaç günde bir regl görüyorsun
Ben bu ay kullandım bu marka ama hiçbişey anlamadım H E H E de güzel sonuçlar gördüğümde seviniyorum ama benim bu aydan da umudum yok artık. Adet belirtilerim başladı. Gebelikle aynı belirti olur belli olmaz deniliyo ama ihtimal veremiyorum bu ay. :)
Kurallara uyuyorsun değil mi canım ?
Adetlerin düzenlimidir ?

Olur olur Allahın izniyle :halay:
Bugünkü testimi daha yapmadım ama sanmıyorum pik olduğunu ben çok daha beklerim

Sıkıldım artık hiç kolum kanadım kalkmıyor :KK12:[/QUOTE
Aaa hiç yakışıyormı !!
Hemen kalkıyosun yapıyosun 2 saat içinde sıvı almadıysannn .. senınde pik yakın baya koyuydu testlerin

X