Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yorumun için çok sağol caniim:KK200:yumurta ve spermi tanıştırmak,karşılaştırmak ve hatta kaynaştırmak epey zor ismis:deli:2 günde 1 demiyoruz bu ay ama inşallah bakalım:)

Evet evet kesinlikle zor iş. :bicak: Hadi insAllah rastgelmistir yada en kısa zamanda gelir. :KK70:

15487542400293424993205274796261.jpg
15487542400293424993205274796261.jpg

Kaçıncı günün canım ? Regli düzenlimi ? Birde kaç günde bir regl görüyorsun

Kurallara uyuyorsun değil mi canım ?
Adetlerin düzenlimidir ?

Olur olur Allahın izniyle :halay:

Evet canım uyuyorum. Adetim de düzenlidir. Dostinex kullanmıştım, burda da sormuştum hatta o yüzden böyle olmuştur denildi ama doktorum bu ilaç kötü etki etmez dedi.

Ee kuzum o zaman normal piki geç görmen ..
bence sabret senın pik baya yakın bak benımde 3 gündür hep yüksek çıktı testlerim . Bugun pik oldu .
Hatta inanmazsın akşam 12 gibi test yaptım . O kadar silikti ki 2. Çizgi dedm herakde pik olmadan çatladı ..
sabah bi yaptım t hemen belirdi
Bende yaptım ve çok silik çıktı hepten yıkıldım koyu giden çizgim silikleşmiş o kadar para verdim kaç kutu inofolic combi aldım işe yaramadılar demekki

Pikin çok yakın canım
Benim hala silik canım bekliyorum bakalım
Bugun yarın pik gelir kuzumm
Bende yaptım ve çok silik çıktı hepten yıkıldım koyu giden çizgim silikleşmiş o kadar para verdim kaç kutu inofolic combi aldım işe yaramadılar demekki

Canım acaba 2 gündür senın pik miydi ?
Çatlamış gibi duruyır çunku ..
değerlendirmiştin zaten o günleri . Hadi Allahım inşallah tutmus olsunnn

Kızlar sol göğüs altimda batma var bıçak gibi 1 saatten fazladır devam ediyor bunu hamilelik belirtisine yoramicam ama nedendir ki acaba canımı yakıyor

X