Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
düzensiz miydi ki adetlerin? o zaman 6sı değil mi batın.. ovuda hareket yok dedin de kuzum..
Yok canım adetim düzenli, yumurtlamaya göre 6’sı aynen bat dediğin gibi. Sadece bir önceki ay 30 günde olmuştum, o nedenle 8’i diye yazmıştık, onu değiştirmedim. Ovulasyonu da akıntı olunca tekrar yumurtlama diye bir şehir efsanesi var ya acaba olur mu diye yapıyorum, ama zannımca o doğurganlık bende yok:KK70:

Yok canım adetim düzenli, yumurtlamaya göre 6’sı aynen bat dediğin gibi. Sadece bir önceki ay 30 günde olmuştum, o nedenle 8’i diye yazmıştık, onu değiştirmedim. Ovulasyonu da akıntı olunca tekrar yumurtlama diye bir şehir efsanesi var ya acaba olur mu diye yapıyorum, ama zannımca o doğurganlık bende yok:KK70:
hayır hayır hepimiz doğurganııızz:)

Çok şükür sözleşme cumartesi imzalandı canım, dün de temizlik oldu, inşallah c.tesi de taşınma olacak. Cuma da izin almam lazım, hiiç hazırlık yapmadık henüz maalesef biraz acele oldu, benim her işim öyle zaten
İyi epey hallolmuş işiniz... sonra yerleşme kalır onu da yormadan kendini halledersin... yardıma gelecekler var mı?
bizde cuma izni sorun olur çok acil durumlar olmadıkça pazartesi cuma izin alınmaz. :/

İyi epey hallolmuş işiniz... sonra yerleşme kalır onu da yormadan kendini halledersin... yardıma gelecekler var mı?
bizde cuma izni sorun olur çok acil durumlar olmadıkça pazartesi cuma izin alınmaz. :/
Ay o da kötüymüş ya yardıma annem gelecek bi de pazartesi yardımcı abla var taşındıktan sonrası artık yavaş yavaş yaparız diye düşünüyorum aynen, bir süre her taraf her tarafta olur:rolleyes:

Hiç planladıgım gibi olamyııı :KK70:
Evi toplamam lazım ama nerdeee :işsiz:
Keyifteyız dün kedilerim traş oldu ilgiye açlar üstümden kalkmıyokar :KK70:
:KK14:

Ay o da kötüymüş ya yardıma annem gelecek bi de pazartesi yardımcı abla var taşındıktan sonrası artık yavaş yavaş yaparız diye düşünüyorum aynen, bir süre her taraf her tarafta olur:rolleyes:
yardımcı da varsa sen de herkesin yaptığına bir şey bulmuyorsan sorun yok :)) kimisi istemez ya ..:)
acelen yok yavaş yavaş işte...
ayy düşünüyorum da bende yeni bir ev istiyorum da sırf bu taşınma mevzusu yüzünden hadi diyemiyorum :)
Ee en yogun gün :)
aynen öyle en yoğun gün...:/

X