Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pikin çok yakın canım

Bugun yarın pik gelir kuzumm

Canım acaba 2 gündür senın pik miydi ?
Çatlamış gibi duruyır çunku ..
değerlendirmiştin zaten o günleri . Hadi Allahım inşallah tutmus olsunnn
Bilmiyorum ki canım inşaallah öyledir gün aşırı değerlendiriyoruz bazen de hergün :KK70:
İnşaallah tutar önceden adet günüm geçinde hiç dikkat etmiyordum nede olsa hamile kalamam diye meğer geç yumurtluyorum o yüzden adet olana kadar değerlendirmeye devam artık

Bilmiyorum ki canım inşaallah öyledir gün aşırı değerlendiriyoruz bazen de hergün :KK70:
İnşaallah tutar önceden adet günüm geçinde hiç dikkat etmiyordum nede olsa hamile kalamam diye meğer geç yumurtluyorum o yüzden adet olana kadar değerlendirmeye devam artık
Sen ovularada devam et canım ..

Kasıklarımın sol tarafında arada giren sancı oluyo ama anlam veremedim :işsiz: Bat 8 Şubat, ihtimal de vermiyorum zaten ama bu kadar erken adet belirtisi olabilir mi o_O
Ayni batlarimiz:)) bel sirt agrim var:)
Adet olacagimiz zaman da oluyo o agrilar ondan ben gebelik belirtisi sayamiyorum canim.

Sıkıntı mı yaptın acaba test negatif çıkınca? Daha çok erken sakın umutsuzluğa kapılma keşke testinin resmini atsaydın
Bilmem belkide :) aslında gebelikten yana acelem yokta zaman olarak bu ay benim icin çok iyi olacaktı. Gelecek aylar yapmayı düşünmüyorum bile .kismet hayırlısı olsun hepimiz icin:))

Ayni batlarimiz:)) bel sirt agrim var:)
Adet olacagimiz zaman da oluyo o agrilar ondan ben gebelik belirtisi sayamiyorum canim.

Evett senin de 8 :) Bende gebelik ihtimali vermiyorum ama genelde adete yakın en fazla 1 hafta varken olurdu erken başladı galiba. Belki de erken gelir bu ay.:işsiz:

Bilmem belkide :) aslında gebelikten yana acelem yokta zaman olarak bu ay benim icin çok iyi olacaktı. Gelecek aylar yapmayı düşünmüyorum bile .kismet hayırlısı olsun hepimiz icin:))
Aslında gebelik testlerinde çizgi vardı canım bugünkünde çıkmadığına emin misin?

X