Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sıra bize geliyor yavaştan Maria26 Maria26
Nerdesin Meryem abla 😊
Ayyy valla canım yaa, geçen yazamadım fırsat bulamadım.
Biz 7 aralıkta gittik dr a 32+0da
Şimdiye kadar 1 hafta öndeydi bizim tırtıl, böyle giderse normal kg da olur belki normal olur diyordum. Dr görünce şaşırdı, 1 ayda çok öne gitmiş ki ben geçen ay çok dikkat ettim yediklerime 2 kg aldım sadece bebek almış çoğunu zaten 1.200kg yu bebek almış 🙈
2 3 hafta öne geçmiş 2.350 kg 47 cm olmuş. Doğmaya hazır yani bizimki 😁
İşte Dr baktı riskleri falan anlattı kesnlkle sezeryan dedi, zaten dikiş kere baskı yapar iri bebek 3 kg yu geçtikçe baskı olucak dedi. 34te nst ye çağırdı artık 1 2 haftada 1 görücem seni deid. Vitamin vs kesmişti zaten Bi tek mom vital kullanıyordum onu da bıraktırdı.genetik gerçi bunlarla alakası yok dedi. Abi de kg lu doğdu. 40 ı beklemicez 38 i geçtikten sonra muhtemelen 4kg olucak zaten hemen alırız dedi.. Bizim az vaktimiz kaldı yani belki 20.01.2020 de gelir tırtılımız 🥰🥰🥰🥰 gelsinde nasıl gelirse gelsin. Hazırlıklara takılıyorum bende son hazırlıklar malum az kalıd artık 🙈 siz neler yapıyorsunuz canım?

Şimdiye kadar 1 hafta öndeydi bizim tırtıl, böyle giderse normal kg da olur belki normal olur diyordum. Dr görünce şaşırdı, 1 ayda çok öne gitmiş ki ben geçen ay çok dikkat ettim yediklerime 2 kg aldım sadece bebek almış çoğunu zaten 1.200kg yu bebek almış 🙈
İşte Dr baktı riskleri falan anlattı kesnlkle sezeryan dedi, zaten dikiş kere baskı yapar iri bebek 3 kg yu geçtikçe baskı olucak dedi. 34te nst ye çağırdı artık 1 2 haftada 1 görücem seni deid. Vitamin vs kesmişti zaten Bi tek mom vital kullanıyordum onu da bıraktırdı.genetik gerçi bunlarla alakası yok dedi. Abi de kg lu doğdu. 40 ı beklemicez 38 i geçtikten sonra muhtemelen 4kg olucak zaten hemen alırız dedi.. Bizim az vaktimiz kaldı yani belki 20.01.2020 de gelir tırtılımız 🥰🥰🥰🥰 gelsinde nasıl gelirse gelsin. Hazırlıklara takılıyorum bende son hazırlıklar malum az kalıd artık 🙈 siz neler yapıyorsunuz canım?
Masallah bu tosbik kiza yaaa😍😍😍saglikla gel emi kuzum benim

Ay az kalmış canim
Sağlıkla gelsin inşallah ☺️☺️
Hazırlık kısmı eğlenceli
Bir de şimdi kız olunca daha suslu puslu ohh ne güzel 🙂🙂🤗🤗

Saol cnm Allah razı olsun aynen öyle her şey vaktini bekliyor ya geçmiş olsun hareket yaptr bebişe kendinede dikkat et üşütme cnm idare ediyoruz bizde bulantı iştah konusunda biraz sıkıntı kıyım bu ara yarın Dr randevum var bklm ne dicek daha kalp atışı için gidicem

Giz yarın kacta randevun kalp atışı zamanı geldi 😣

Saol cnm Allah razı olsun aynen öyle her şey vaktini bekliyor ya geçmiş olsun hareket yaptr bebişe kendinede dikkat et üşütme cnm idare ediyoruz bizde bulantı iştah konusunda biraz sıkıntı kıyım bu ara yarın Dr randevum var bklm ne dicek daha kalp atışı için gidicem

Kalp koycaktim yanlış oldu kusura bakma ❤

Ii aksamlr kizlar. Elinde alisveris listesi olan var mi acaba 🤗 yavastan baslamk istiorm. Videolr izliorm ama yeterli gelmio sanki. Ilk bebegim olck insllh.

Ben gördüm resmi açmadan nekadar var adete
1 hafta var cnm
20191211_201022.jpg
buda akşamki test

Ii aksamlr kizlar. Elinde alisveris listesi olan var mi acaba 🤗 yavastan baslamk istiorm. Videolr izliorm ama yeterli gelmio sanki. Ilk bebegim olck insllh.
Zihinleri depola fatma😊😊 ama öncelikle göğüs kalkanı bu göğüs ucu yarasına çok iyi geliyo süt sagma makinası ev tipi yada dışarısı için puset bunlar benim içi önemli seylerdi

Zihinleri depola fatma😊😊 ama öncelikle göğüs kalkanı bu göğüs ucu yarasına çok iyi geliyo süt sagma makinası ev tipi yada dışarısı için puset bunlar benim içi önemli seylerdi
Saoalsn cnm. Genel olrak bazi seyler aklimda ama hani hazirda guzl bi liste bulursam cok guzl olck 😀
Bu arada testini gordum ama pek umitlndrmek istemdim o yuzden bisy yazmdim. Hayrlisiyla vardr insllh

Saoalsn cnm. Genel olrak bazi seyler aklimda ama hani hazirda guzl bi liste bulursam cok guzl olck 😀
Bu arada testini gordum ama pek umitlndrmek istemdim o yuzden bisy yazmdim. Hayrlisiyla vardr insllh
Sen yavaş yavaş arastirmani yap cnm aklına geleni yaz bende aklıma geldikçe yazarım ins
Tabiki hayırlısı cnm ben pek takilmiyorum artık varsa zaten 7.gebelik olucak😊

Idrari fazla damlatmissin kuzum toplanmış ams çizgide var gibi emin olamadım bi kaç gün sonra yapsan daha net sonuç alırsın bence gittim keseyi gördü haftaya çağırdı ams doktoru beğenmedim gitmicem oraya haftasini bilr söylemedi 😐
Bu sefer tek bebikmi😍😍😍 yarin tekrarlarim cnm varsa yine ignemiolurum

Bu sefer tek bebikmi😍😍😍 yarin tekrarlarim cnm varsa yine ignemiolurum

Evet kuzum değere göre ya çift yada erken dollenme dedim ama haftasını söylemedi yolk kesesini girmeyince bende kitlendim sormayı unuttum hiç bise anlatmadı sağolsun ikinci gebeliğim.olduunu söyledim halde haftaya gel bakalım dedi benim.neden karşıma güler yüzlü her şeyi anlatan rahatlatan doktor çıkmıyor anlamıyorum benmi çok seciciyim anlamadım 😐 ne iğnesi?

Eklentiler

• 20191211_201320.jpg
    20191211_201320.jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 61
X