Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H E sanirm bebeğin olmuş yemek topiginde az biraz konusmuslugumz var seninle çilekli pastanla hatrliyirm seni :)

Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
Miiis gbi kokulunla uzun seneleriniz olsun
Canım sağol çok teşekkür ederim .
elhamdüllillah kavuştuk
Rabbim isteye herkeslere en yakın zamanda nasip etsin

Aa gözünaydınnn
rabbbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallaahhhhh

Tikkabilla aaa hamile misiiiin? Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin minik belli mi cinsiyeti?
Teşekkür ederim Değişmezse kız Seninki de geldi gelecek, inşallah hayırlısıyla kavuşursunuz.
Aa gözünaydınnn
rabbbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallaahhhhh
Teşekkürler, amin inşallah Senin bebişin de hayırlı olsun, darısı başımıza

Gonulmeyvesi gönül sabah test yaptın mı? Atmamışsın buraya merak ediyorum

Canım bugün test yapmadım eczaneye de girdim oysa ki ama almadım
Yarın olmazsam yapıcam inşallah
Bacağumda bi yara vardı enfeksiyon kaptı
Antibiyotikli krem kullanıyorum ama kalçam çok ağrımaya başladı
Antibiyotik de içmek istemedim şu aşamada

Yok canım yaptırmadım
Benimde adet bittikten bi kaç gün sonra kasığıma çok şiddetli ağrı girdi ve o gün burnum full aktı
Ertesi günde çok şiddetli baş ağrısı yaşadım ağrı keisci içmek zorunda kaldım ki ben ilaç kullanmayan biriyim

Şüphen varsa ağrı kesici içmeseydin keşke bende migren var düşün kafamı duvarlara vurduran cinsten içmemekte fayda var yada hamilelikte alınan parol icebilirsin o zarar vermiyormuş kullanılan kremlerin bile yan etkisi olabilir sormak lazım, inşallah hamile çıkarsın haberini bekliyoruz hayırlısı olsun hakkında..

Ağrı kesiciyi içtiğimdr daah yumurtlama olmamıştı evet parol içtim

Kremlerinde mi etkisi oluyor

Antibyotikli krem kullanıyorum şuanda varmı yokmu bilmiyorum

Kalça ağrısı yaşadın mı canım srn
Kalça ağrım olmadi kasıklarım baya ağrıdı onun ağrısından hissetmemiş bile olabilirim canım oyuzden adet olcam sandım ama hamile oldugumu öğrendikten sonra da devam etti tutunmaya çalıştığı için normalmiş şuanda da belim ağrıyor çok iş yapamıyorum

Benimde şimdilik adet ağrı yok ama bakalım

Sorma Maria'm ya doğur da doğur doğurmuyorum ulen
Yok valla tut kız doğurma 40 ı doldur sonra zaten Dr teyzeler zorla çıkarır
Valla ben dua ediyorum 40 a kadar kalır inşallah. Erken doğum riskimiz yok gibi inşallah 40 ı tamamlar öyle sezeryan olurum. Son gününe kadar tamamlamak isterim yani bebekler için çok önemli anne karnında 1 gün bile

Teşekkür ederim Değişmezse kız Seninki de geldi gelecek, inşallah hayırlısıyla kavuşursunuz.

Teşekkürler, amin inşallah Senin bebişin de hayırlı olsun, darısı başımıza
Allah razı olsun sizlerden de inşalah o mutlu haberleri olucaz bir kız daha geliyor demekki maşallah .
kız evlat gerçekten çok farklı

Gözünaydın cnm çok sevindim görünce. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip eylesin

Abi ama bak mızıkçılık yapıyorsun 38 bitene kadar beklerim diyordun hadi benim gibi olsan neyse 38 39 da doğursam 2019 40 ta doğursam 2020 olacak
Daha 38 e yeni giricem yarın bitirene kadar bekle

Reactions: H E

Öyle biliyorum artık pekte takmıyorum hayırlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…