Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım biliyorum çok moralin bozuk . Ne desek fayda etmicek biliyorum

inan herşeyin bir vakti var biz bunu bilmşyoruz ve yaşadıklarımıza çok üzülüyoruz ama inan yeter ki inan meleğin sana gelecek
İnşâllah cnm inşallah ya

Reactions: H E
İyiyim bende valla çok şükğr kasılmalarım azaldı baya günde 1 2 belki oluyor. 1 2 Ke olması normal dedi Dr. İşte leke rypkleme yapılmadı bu defa bana geçen oğlumda bişey çıkmadı diye, ben fazla şeker vs de tüketmiyorum abur xubur yemem dikkat ederim hamur işi vs. Sadece açlık ve 1 saat tokluk şekere baktı çok düşük çıktı onlarda zaten Dr çok iyi dedi.

Sakinleştirici müzik aç sürekli canım inşallah düzene girer ya, gaz da geçer inşallah rahatlarsınız

iyi süper maşşallah benim ağrılar da ondanmış meğer:/

Sakinleştirici müzik aç sürekli canım inşallah düzene girer ya, gaz da geçer inşallah rahatlarsınız
gözü döndüyse onları falan duymuyo ben uykuya erken saatte alıstırmaya calıstıgım icin huzursuzluk yapıyo sanırım. 9 gibi gece uykusuna geçsin istiyorum. ama mesela aksam 9da bi yerde olalım hiç öyle şeyler yapmıyo hatta yorulduğu için daha kolay geçiyo uykuya ve daha uzun uyuyo. bırakıyım 12de uyusun diyorum ama cok gec öyle alısmasını da istemiyorum. sabır ediyorum 1 aydır. bakalım kim kazanacak

testi ne zaman yapsam kızlar erken test de var elimde ama şimdiden çıkmaz herhalde ya 7 gün var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…