Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kendimi her uykusuz ve yorgun hissettiğimde elçine keyfini çıkar yat uyu diyorum en sonunda beni ıslak terlikle kovalayacak🤣 ben hamileyken o günleri deli gibi özleyeceğimi biliyordum çok hızlı geçti ya başa sarmak istiyorum🤣
Kesinlkle valla en az 1 2 sene böyle uykusuz geçecek ben hazırlıyorum kendimi 😁😁😁
Wc kalkmaktan deliksiz uyunmuyor ama olsun sessiz sakin şu an yan gelip yatıyoruz yinede 🙈 maraton başlayacak 😁😁 tatlı maraton 🥰😍

Bol uyumaya çalış canım biliyorsun son yalnız günler 2 kişilik hayatınız artık çok değişecek minnak kızınızla 😁 tabiki yollarını dört gözle bekliyoruz Allah yokluklarını vermesin de yinede tadını çıkarın valla son günlerin 🙈 sen öEllkle günlerce uykusuz kalıcak sın nasıl ols a boşver yorma kendini biraz dinlen. Bende şu an çok yoruluyorum diyorum ama düşündükçe asıl yorgunluk 2 çocukla başlayacak boşver diblenebildiğin zamanlarda dinlen kendini parçalama yorma diye msjlar veriyorum kendime.
Çok haklısın kuzum uyumam lazım hergun bunu söylüyorum ama inan uyuyamıyorum aslında sende biliyorsun .
düşünceler , koca göbek 😬
Ne sağa dönebilşyorum ne sola 😫
Yine de çok şükür rabbime 🤲🏻
böyle düşününce de kendime kzııyorum ne çok istedin sen bu bebeği diye .

kendimi her uykusuz ve yorgun hissettiğimde elçine keyfini çıkar yat uyu diyorum en sonunda beni ıslak terlikle kovalayacak🤣 ben hamileyken o günleri deli gibi özleyeceğimi biliyordum çok hızlı geçti ya başa sarmak istiyorum🤣
Estafurullah kuzum ni demek o 🤪
Bak dün akşam 10 da yattım şuan 7.30 da kalktım 😂
Erken yatmakta suç yine benı doğurdum sanmıslar😂

Çok haklısın kuzum uyumam lazım hergun bunu söylüyorum ama inan uyuyamıyorum aslında sende biliyorsun .
düşünceler , koca göbek 😬
Ne sağa dönebilşyorum ne sola 😫
Yine de çok şükür rabbime 🤲🏻
böyle düşününce de kendime kzııyorum ne çok istedin sen bu bebeği diye .
İşte napalm olduğu kadar 😁 yinede doğuma enerjik girmek gerekir. Ben saf gibi oğlumda dinlendim tamam son hafta galiba ama annem gelmişti doğumdan 1 2 gün önce, e başladı Bi oraya Bi oraya temizliğe evde yaşayan insan olunca mecbur hergün batıyor, o son akşama kadar yatana kadar saçma sapan yoruldum resmen yorgun uyuyup doğuma gitmiştim. Şimdide oğlum var tabi. Benim eskiden başka düşünceler olurdu ilk gebelikte şimdi tek düşüncem oğlum. 1 geceden nolucak 1 gün görmeyince nolucak bişey olmaz ama işte hep şey derdim, doğuma girerken 2.kez ben rahat olurum niye ağlıyolar ki oğluma-kızıma nolucak, iyi bakın ona bana bişey olursa diye.. Ben şimdi 1 2 haftadır o psikolojiye gidiyorum girmemeye çalışıyorum ama demekki Anne işte böyle düşünüyormuş. UYKUsuzluk falan hepsi geçici, ben o günlere dönsem ağlıyordum bazen nolucak böyle uykusuz ya dah ne kadar aürücek diyodum tam 2 yaşından sonra düzeldi bizim emzirmeden dolayı, emzirmeyen arkadaşlarıma bakıyordum onlar rahat rahat uyuyodrud gece 1 kere mamaya kalkıyolardı. Sonra hep şükrettim iyiki sütüm var iyiki emziriyorum emziremeyenler de bize özeniyodur dedim böyle böyle geçti o 2 yıl 😍 zorlu süreç sadece başta ben dayanamıyorum ya uykusuz yediğimi anlamıyorum hep yorgunum diyosun ama sonra hrpsineee alışıyorsun Anne oluyorsun 😍
Rabbim burdaki tüm arkadaşlarımıza nasip etsin bende hep dua ediyorum. Önce gebeliği tez vakitte, sonra da kucaklafırınıza alıp Anne olmayı nasip etsin Rabbim 🙏🙏

Estafurullah kuzum ni demek o 🤪
Bak dün akşam 10 da yattım şuan 7.30 da kalktım 😂
Erken yatmakta suç yine benı doğurdum sanmıslar😂
😂😂😂. habersiz doğurursun diye korkuyoruz artık 2 saat ortadan kaybolacaksan haber ver 😂
Kesinlkle valla en az 1 2 sene böyle uykusuz geçecek ben hazırlıyorum kendimi 😁😁😁
Wc kalkmaktan deliksiz uyunmuyor ama olsun sessiz sakin şu an yan gelip yatıyoruz yinede 🙈 maraton başlayacak 😁😁 tatlı maraton 🥰😍
valla son haftaya kadar deliksiz uyudum😬 wc öyle cok sıkıstırmadı beni

• Beğen
Reactions: H E
Ayyy buna nasıl şaşırdım ya 😂😂😂
kuzumm kontrole ne zaman gideceksin inşallah, belki sen de ağrısız sızısız doğuranlardan olucan belli olmaz..
gözüm kulaam sende valla inşallah sağlıkla gelsin minik kuş..

😂😂😂. habersiz doğurursun diye korkuyoruz artık 2 saat ortadan kaybolacaksan haber ver 😂

valla son haftaya kadar deliksiz uyudum😬 wc öyle cok sıkıstırmadı beni
Ay ne güzell 😁 şimdi o zaman hakettin yorulmayı 🙈🤣🤣 ay inşallah düzelmiştir bebişin düzeni biraz.
Benim mesane sorunum falan mı var acaba ya 🙈 normal zamanda şey yok tabide, gebelikte daha 4 haftalıkken başladı aylardır gece en az 2 3 kez kalkıyorum asla tutamıyorum gündüzde öyle asla tutamam eğer o an geldiyse asla yürüyemem bu aydan sonra bu durumdayım yani 🙈😁 yürüyemiyorum ay geldi hemen yapmam laızm 🙈 eğer tutarsam, hapşırık (dünya duyar hapşırığımı zaten) öksürük de hemen kaçırrım gebelikte sadece tabi 🙈 özellikle 6. Aydan sonra. Oğlumdayken yok kg su fazla diyo kaçırıyorsun çdur doğumda sonra devam ederse gel dedi Dr lar doğumdan sonra tabiki hemen geçti. E şimdi en fazla 1 kg olan bebişte bile hapşırınca o an tuvatelim varsa kaçabilir biraz 🙈🙈🙈

kuzumm kontrole ne zaman gideceksin inşallah, belki sen de ağrısız sızısız doğuranlardan olucan belli olmaz..
gözüm kulaam sende valla inşallah sağlıkla gelsin minik kuş..
Kontrolum cuamrtesıiydi kuzum cuma çağırdı artık gün konuscaz dedi .
çarşamba günü NST çekilmye gitcem sadece

Sen naptın abla nasılsın, gittin mi kontrole?

Gittim canım cumartesi her şeyi yerli yerinde şükür kızımızın.. benim sağ böbreğe baskı yapıyormuş az bi büyüme var dedi.. önlem olarak sola yat dedi..
340 gr olmuş boyuna bişiy demedi..
onun dışında hamile kaldığım kiloya geri gelmişim.. vitaminlere devam.. 30 kasıma şeker yükleme kontrol randevusu verdi.
sen nasılsın?

Ay ne güzell 😁 şimdi o zaman hakettin yorulmayı 🙈🤣🤣 ay inşallah düzelmiştir bebişin düzeni biraz.
Benim mesane sorunum falan mı var acaba ya 🙈 normal zamanda şey yok tabide, gebelikte daha 4 haftalıkken başladı aylardır gece en az 2 3 kez kalkıyorum asla tutamıyorum gündüzde öyle asla tutamam eğer o an geldiyse asla yürüyemem bu aydan sonra bu durumdayım yani 🙈😁 yürüyemiyorum ay geldi hemen yapmam laızm 🙈 eğer tutarsam, hapşırık (dünya duyar hapşırığımı zaten) öksürük de hemen kaçırrım gebelikte sadece tabi 🙈 özellikle 6. Aydan sonra. Oğlumdayken yok kg su fazla diyo kaçırıyorsun çdur doğumda sonra devam ederse gel dedi Dr lar doğumdan sonra tabiki hemen geçti. E şimdi en fazla 1 kg olan bebişte bile hapşırınca o an tuvatelim varsa kaçabilir biraz 🙈🙈🙈
gebeliktendir, doğumdan sonra geçer inşallah.
aksam 6dan sonra durmama seansları, 12ye kadar uykuyla savaş var evde. gece özellikle çok zor dalıyor uykuya. daldıktan sonra yormuyo gece beni pek. gaz derdi de biterse rahata ericez insallah.

X