Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zeybltaslan kuzu eşinin sperlerinde sıkıntı yoksa pik ve sonrası full yapmanı tavsiye ederim .
ama eğer varsa zaten sperm 3 gün yaşıyor yarında birliktelik yaşanız olur . Korkup endişelenme

En son ki testimizde düzene girdi spermleri doktor 3 ay daha beklemesini soykedi takviye felan vermedi gerek.yok dedi yaptım valla bugünde yaparım tmm

Ena millet doğuruyor tavlık duruyor senin duru duruyor takvim gidiyor ters senin kız
Sormaaa yaaaa
Aslında normal doğum bekleyenlerin çoğu 40 ı geçiyormus çoğunluk sezo olunca ben geç kalmısım gibi oldu

artıkk dogurda sıra bizlere gelsin bu zamana kadar geldik geldik şimdi zaman geçmiyor
Ooffff offff elimde olsa aha şimdi buraya bırakıcam

Sağlıkla gelsinde kuzum yeterki ne zaman gelirse gelsin boşver stres yapma hiç belki bu ay gelecek minnoş, bu ay olmasa öbür ay, yani hayırla sağlıkla gelsin yeterki

Vayyy beeeee şimdi yarın benım takvimim gidicek mi
E doğur artık sende Bi zahnet dermişimmm
40+5 te doğum yapmış biri olarak
Ay valla fenalık geliyo insana dimi gün geçtikçe saatler geçtikçe hadi artık doğsun gelsin yeter taşıyamıyorum diyosun
Yarın dimi kontrol bakalım ne dicek Dr

Maria26
İlki sezeryandi değil mi
Ssvd deneyecek misin ?
Benim şimdiki doktorum destekliyor
Bakalım gidişat nasıl olacak
Evet canım zorunlu sezeryan olmuştu. Şimdi bu gebelik hep sıkıntılı gitti, başta yoğun lekeler falan, bir de amniyotik bant var, Dr la sadece 1 kez konuştuk doğumu. Zaten biliyor oğlan 40ı geçti ve 4kg üstü diye alındı şimdi küçük hanım 1 hafta 10gün kadar önde gidiyo bazen 1 hafta oluyo. Yani 38e kadar Bi bakalım dedi kgsu nasıl gidecek. Normal olabilirse denemek istersen olabilir ama amniyotik bant o haftalarda ne durumda olur ona da bakıcam dedi. Çünkü plesanta o banta çok yakın birleşik gibiler falan dedi. Yani bizim karışık, hiç riske girmek de istemem zaten Allah korusun.

Hayırlısı olsun canım.
Nasıl geldikleri önemli değil aslında
Sağlıklı olsunlar da..

Hayırlısı olsun canım.
Nasıl geldikleri önemli değil aslında
Sağlıklı olsunlar da..
Aynen öyle canım yaa, benim için hiç önemli değil, benim sezeryanım zor geçmemişti hiç yatmamıştım. Sonra hemen korse de takmıştım, karnımda 6ay önce dümdüzdü zaten sezeryan karnı falan diye bişey de kalmamıştı artık hayırlısı diyorum. Baktım gününde önce doğum kg su iyi olur, sancı gelir, normal doğum yapabilirsin der Dr, yaparım belli olmaz baktık oğlan gibi olur bekleriz gelmez, sorun olur o zamanda hiç beklemem sezeryan olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…