Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım biliyorum çok moralin bozuk . Ne desek fayda etmicek biliyorum

inan herşeyin bir vakti var biz bunu bilmşyoruz ve yaşadıklarımıza çok üzülüyoruz ama inan yeter ki inan meleğin sana gelecek
canım nasılsın? doğuma az kalmış he 40 hafta görünüyorsun vay bee zaman ne cabuk geçiyor. test yaptıgın günleri hatırlıyorum

Reactions: H E
iyi süper maşşallah benim ağrılar da ondanmış meğer:/
Magnezyum verdi mi abla, benim geçti 1 2 haftada çok şükür baya aAzaldı, günde 1 içtim yeterli olmadı, günde 2 alınca çok şükğr normale döndü kasılmalar, fitilde alıyorum tabi en sıkıcı şu ilaçlar değilde fitil, mecbur kullanıyoruz küçük hanım sağlıkla gelsinde

O zaman şöyle yap canım, 12de rahat uyuyorsa, 1. Gün 11de yatırmayı dene, ertesi gün 10da sonra 9 ama bunu yavaş yavaş yap, birden yaparsan zor geliyor olabilir bebeğe. Daha küçük ya inşallah girer düzene. Uyku öncesi rutin çokkk önemli ama hiç atlama, ben öyle alıştıemıltım. Banyo, masaj, ninni, müzik vs uyku pijamaları böyle günlerce aynı şey rutin hale gelince 1 ay da olsa 2 ay da olsa düzene giriyor bol sabır diliyorum

16 haftada vermişti ama düzgün kullanmıyordum 1 haftadır düzenli içiyorum daha iyice lakin bu yanlarımın ağrısı can sıkıcı cumartesi de kan vermiştim hala kum döküyorsun bol su iç diyorlar.. acaba böbrek büyüdüğünden mi kum diye çıkıyor testte. :S
inşallahh sağlıkla gelsinler amiin.

Heee ondan olabilir belki yaaa kaç lt içiyorsan 2 katına çıkar bakalım ya inşallah geçecek bu zamanlar..

Kızlar ovi testim dün ilişki olmuştu ben de çok yoğun sefaf akıntim oldu sizce ilişki bugün olsun mi yarın mi olsun kararsız kaldım

Eklentiler

• 15716741279682128618101.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 24
Kızlar ovi testim dün ilişki olmuştu ben de çok yoğun sefaf akıntim oldu sizce ilişki bugün olsun mi yarın mi olsun kararsız kaldım
Ay benim biliyosun tek ilişki ve bu şekilde olunca silinmeden ilişki olmuştu. Ama tabi bizde perhiz vardı sperm kalitesi düşmesin diye hiç ilişki olmamıştı tek ilişkiyle ovu testi böyleyken tutmuştu kuzum

Ay benim biliyosun tek ilişki ve bu şekilde olunca silinmeden ilişki olmuştu. Ama tabi bizde perhiz vardı sperm kalitesi düşmesin diye hiç ilişki olmamıştı tek ilişkiyle ovu testi böyleyken tutmuştu kuzum

Perhizi denedik abla öylede olmadi gerçi pazar 10.gündü ben geç yumurtladım diye düşündüm ilişki oldu sabahtan dün ovi testinin öyle çıkacağı aklıma gelmedi pazar günkü yok denecek kadar azdı valla yaptım gitti bugunde yapayim tmm işte zaten illa olacak diye bişey yok en azindan değerlendiremedim demem gerci hep degendiriyoruz ama

Zeybltaslan kuzu eşinin sperlerinde sıkıntı yoksa pik ve sonrası full yapmanı tavsiye ederim .
ama eğer varsa zaten sperm 3 gün yaşıyor yarında birliktelik yaşanız olur . Korkup endişelenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…