Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya buradan herşeyi herşeyi yaziyoz tövbe de ne bilim gece kizim ağladı bende hemen dusa girdim hepsi akti ne bilim kalmadi heralde icerde
Canım aslında ilk bosalma anında giden spermler saniyeler içinde ulaşıyor lmus biz boşa çabalıyoruz elbette hepsi icerde kalacak değil bosver kalbini bozma bende elimden geldikce fazla beklememeye çalıştım abdestsiz uzun durmayım diye insAllah tutmuştur yine bu ay güzel hisler var içimde insAllah oldu

Inanirmisin aslında hiç takmiyodum bugünkü testi görene kadar hayirlisi tabiki ama heyecan yaptım sanırım
Inş rabbim bize ve tüm isteyenlere vakti saati gelince nasip etsin cnm yaa

Inanirmisin aslında hiç takmiyodum bugünkü testi görene kadar hayirlisi tabiki ama heyecan yaptım sanırım
Inş rabbim bize ve tüm isteyenlere vakti saati gelince nasip etsin cnm yaa
O hissi biliyorum canım bende hiç pik olacağını düşünmeden yapmistim bu ay kopkoyu çizgiyi görünce mutluluk sardı içimi insAllah bu heyecanlar boşa değil Rabbim nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmis sadece zamanı önemli geldiğinde elbette bizimde evlatlatimiz kardeş sevgisini tadacak

Yok.cnm onu demek istemedim tedaviye mi başladın yani onu sormak istedim bi iki ay sonra bende gidicem de oyuzden sordum
Üç defa klomen kullandım doktor verdi sonra hiç gelişim olmadı ilk ay bir tane inci ay iki üçüncü ay uç uç içtim sonra 4. Ay femara verdi ilk ay güzel gelişti bir tane iğne vurdu adet oldum ikinci ay gene bir tane gelişti bu sefer rahim kalınlığı için biraz fazla bekledim gene iğne vuruldu onda oldu inşallah darısı sana

Merhaba arkadaşlar haftalar ilerledikçe gerçekten insan kendini çok yorgun hissediyor. Sürekli uyanmak ve uykuya dalmak çok zorlaşıyor, Allah tan kramplar gitti artık yok :) :)

Sende baya beklemişsin ama sonu güzel olmuş maşallah inşallah amin çok saol yazdin için bakalım bize nedicek doktor bi iki ay daha bekliyim de

Sende baya beklemişsin ama sonu güzel olmuş maşallah inşallah amin çok saol yazdin için bakalım bize nedicek doktor bi iki ay daha bekliyim de
Zaten bu da olmaz ise son ilaç kullanımı sonra bir sene beklemek zorunda
kalacaktı kalacaktı

Merhaba arkadaşlar haftalar ilerledikçe gerçekten insan kendini çok yorgun hissediyor. Sürekli uyanmak ve uykuya dalmak çok zorlaşıyor, Allah tan kramplar gitti artık yok :) :)
Merhaba kramp mı vardı sizde de?
Benim ayrıntılı ultrasonda 10 gün önce kramp gözüktü ki hissediyorum da, oğlumda hiç olmazdı. Günde Bi kaç kez oluyor. Serviks uzunluk çok iyi 40mm dedi dr, bugün kendi Dr uma gittim kontrole, bebekte rahim ağzında sıkıntıyok ama krampları durdurmalıyız bu haftalarda dedi, progestan fitil ve magnezyum verdi, inşallah benimde azalır Biter şu kramplar. Bebek çok iyi 1 hafta 10 gün önde hep gelişimi ama ben oğlumun peşine koştukça ev işleri falan yorulup stres yapınca kramplar artıyor, artık daha da fazla dikkat edeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…