Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba herkese
Yarın 7+2yim kalp atışı için gideceğim ama içimde kötü bir his var ilk hamileligimde olmayan
Mayıs annelerinde birkaç kişi oldu kesesi boş çıkan, kürtaj olacak olan :KK43:onlar da beni olumsuz etkiliyor sanırım

Merhaba herkese
Yarın 7+2yim kalp atışı için gideceğim ama içimde kötü bir his var ilk hamileligimde olmayan
Mayıs annelerinde birkaç kişi oldu kesesi boş çıkan, kürtaj olacak olan :KK43:onlar da beni olumsuz etkiliyor sanırım
Canım eğer etkileniyorsan bu süreçte takip etme istersen. İnşallah güzel haberlerle döneceksin 🙏

Ay etmiyim diyorum dayanamıyorum 🙃🙃
İyice bağımlılık yaptı kadınlar kulübü bende ☺️
İnşallah yarın iyi haber verebilirim
14:45 de randevum
Ben bakamıyorum valla vakit yok diğer forumlara bakmaya 🙈 Bi buraya bakıyorum arada 😁 bir de ne kadar araştırır bakarsak moralimiz bozuluyor tabi fazla araştırmıyorum bende

İnşallah bakalım 8+1 olduk bugün herşey yolunda diyorlar inşallah tez vakitte sana da. Nasip eder 6+4 de kalp atışını duydum

Ay çok guzel maşallah hep atsın o minicik kalbi ❤ ah keşke kurtajdan sonra dinlenseydim biraz doktor hemen olur dedi ama bem rahmi çok yordum sanırsam 6 ayim dolmasına bu ayı saymazsam iki ay kaldı doldurduktan sonra bi profosore gitmeyi düşünüyoruz en azindan kesin net bilgiler alırım inşallah araniza katılıcam Bende 🤗🤗

Merhaba herkese
Kuzum böyle düşünme .
İnşalah yarın gümbür gümbür duyacaksın ♥️
Maalesef gruplar bunhaftalarda böyle sıkıntılar olabılıyor ama şürfen etkilenme 🤲🏻
Takdir Allahın ♥️

Sadece bu süreçte gebeliği kimseye haber vermeni önermem.

Ay çok guzel maşallah hep atsın o minicik kalbi ❤ ah keşke kurtajdan sonra dinlenseydim biraz doktor hemen olur dedi ama bem rahmi çok yordum sanırsam 6 ayim dolmasına bu ayı saymazsam iki ay kaldı doldurduktan sonra bi profosore gitmeyi düşünüyoruz en azindan kesin net bilgiler alırım inşallah araniza katılıcam Bende 🤗🤗
Gelir canım gelecek Hiç merak etme 😍
Ben geçen sene kürtajdan sonra 3 ay dinlemiştim ama benim ilk kürtaj değilmi tabi ilk kürtajlarda dinlenme süresi vermiyor normalde Dr lar. Benim rahim toparlanın diyr 3 ay dinlendim bak demekki a vücudum hazır değildi, 2 kez üst üste kimyasal oldu. Sonra ben yine biraz ara verdim 5.6. Denemede falan bu defa rahim hazır olunca geldi bebiş. Yani zamanı var Allah biliyor, rahimde ne zaman hazır olursa o zaman gelecek sen stres yapma 🙏🙏

İnşallah inşallah dualarım bütün anne olmak isteyenlerle 😊🙏 inşallah sıkıca tutunur

Merhaba herkese
Canım kesinlikle ordaki okudukların etkiliyor. Çünkü bende burada bi kaç kez 20. Haftalarda kalbi durdu diye haber okudum ve okuduğum zamanlar aklımda hep bebeğime birşey olcak kalbi duracak korkusu yaşadım 😔 olumlu düşünmemiz lazım ne gelirse Allahtan tabiki ama insan bazen de korkuyor, annelik böyle demkki hep bi korku hep bi endişe 🤦‍♀️

Gelir canım gelecek Hiç merak etme 😍
Ben geçen sene kürtajdan sonra 3 ay dinlemiştim ama benim ilk kürtaj değilmi tabi ilk kürtajlarda dinlenme süresi vermiyor normalde Dr lar. Benim rahim toparlanın diyr 3 ay dinlendim bak demekki a vücudum hazır değildi, 2 kez üst üste kimyasal oldu. Sonra ben yine biraz ara verdim 5.6. Denemede falan bu defa rahim hazır olunca geldi bebiş. Yani zamanı var Allah biliyor, rahimde ne zaman hazır olursa o zaman gelecek sen stres yapma 🙏🙏

Öylede ama biliyorum kısmeti var zamanı var ama artık dayanamıyorum jer ay hayal kırıklığı yaşamak tan yoruldum bekle bekle gelmiyor umudum kalmıyor kendi kendime diyorum tmm daha hiç bise yapmicam zamana birakcam ertesi günü diyorum şunu mu yesek bu ayda of adet dönemine girdim ya iyce duygusallastim yine 😁 gever bi kaç güne takdir allah'ın sabir

Öylede ama biliyorum kısmeti var zamanı var ama artık dayanamıyorum jer ay hayal kırıklığı yaşamak tan yoruldum bekle bekle gelmiyor umudum kalmıyor kendi kendime diyorum tmm daha hiç bise yapmicam zamana birakcam ertesi günü diyorum şunu mu yesek bu ayda of adet dönemine girdim ya iyce duygusallastim yine 😁 gever bi kaç güne takdir allah'ın sabir
Aynen bazen olur canım öyle normal hepimiz yaşadık. Umudunu kaybetme sabırla bekle 2020 gelmeden seninde meleğin gelecek 😍🙏

Merhaba herkese
Kötü düşünme iyi düşün iyi olsun canım inşallah kalp atışını duyacaksın Allahın izniyle🙏

Kuzum böyle düşünme .
İnşalah yarın gümbür gümbür duyacaksın ♥️
Maalesef gruplar bunhaftalarda böyle sıkıntılar olabılıyor ama şürfen etkilenme 🤲🏻
Takdir Allahın ♥️

Sadece bu süreçte gebeliği kimseye haber vermeni önermem.
Bana kalsa kimswye soylemiycektim ama eşim sağolsun...daha keseyi görünce söyledi annesine :KK43:hiç gerek yoktu bence..erkekler ya da en azından benim eşim anlamıyor hiç..bunun ne kadar hassas bir konu olduğunu

Bana kalsa kimswye soylemiycektim ama eşim sağolsun...daha keseyi görünce söyledi annesine :KK43:hiç gerek yoktu bence..erkekler ya da en azından benim eşim anlamıyor hiç..bunun ne kadar hassas bir konu olduğunu
Neyse olan olmus canım 😬
İnşalah kayınvaliden yaymaz önüne gelene

Neyse olan olmus canım 😬
İnşalah kayınvaliden yaymaz önüne gelene

Aaa olurmu ben kurtaj olmuşum üstünden aylar geçmiş unutmusum o günleri geven nikâhta soruyorlar hadi hayırlı olsun ne kadarrlık felan eve gittik kaynanamlara dedim böyle böyle kimden duydular diye bide bana diyor ben söyledim sordular bise varmı diye yalan söyledi demesinler diye dedim diyor okdr sinirlenmistimki halbuki keseyi felan geç görmüştüm özellikle söylemiştim sıkıntılı kimse bilmesin diye nerde 😁😁😁 ama bu sefer kalayım kimseye demicem makinada çalışacam gerekirse belli olmasın diye allah korur onu 😁

X