Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi ya onu bilmiyordum dondurmamak daha iyi ozaman
Şimdi cnm 10bin tuttu bizim 1350 lira ekstra dondurma ücreti istiyorlar eger dondurulmuş transferi olursa 4500 oluyor ödeme 2bin 3bin ilaç parası ee bide dondurma parası vermiş oluyorsun yine aynı hesap oluyor çok bi fark yok ki çözülürken bozulmada olan oluyormuş ve bu fiyata 1 yıl donduruyorlar daha fazla istersen dahada pahalı eşim istemedi içine sinmedi inşallah olumlu olurda hiç gerek kalmaz cnm çok zor süreçler

Aynen gerek yok inşallah gerek kalmayacak❤❤

Ne güzel ya sağlıcakla büyüsün hanımefendi
Evet kuzum ayın 17sinde nst ye de başlayacak doktor yavaş yavaş yolun sonuna geliyoruz
Çok az kaldı Allahın izniyle inşallah kucağına aldığında bir yeni hayatın başlangıcı olduğunu görüceksin Çok sağol canım Rabbim herkese nasip eder inşallah

Çok az kaldı Allahın izniyle inşallah kucağına aldığında bir yeni hayatın başlangıcı olduğunu görüceksin Çok sağol canım Rabbim herkese nasip eder inşallah
İnşallah canım bizimki bide ilk hiç alışkın değiliz gece zırlamayla uyanmaya

tam bir yıldır deniyoruz bu ay da olmadı benim artık bu ay demek ki hayırlısı değilmiş ki Allah nasip etmiyor diyorum artık kafama takmama kararı aldım bat 5 kasım ama artık belirti arayıp test yapıp kendimi üzmicem hayırlısı ne zaman ise o zaman nasip olsun

Reactions: H E
Hamileliginde burun kanamasi yasayan varmi acaba ? Ozellikle gripken
Kuzum benım gripken falan değil ama biranda boşalıyor kan. Ve bu durum 4. Aydan beri var . Doktorum normal dedi ..
haka da devam ediyor . Daha bugun burnum akıyor sandım yine kanamış

Kizlar ben geçen yıl kürtaj oldum bir sene geçmesine rağmen gebe kalamadim ve hsg çektirdim sol tüp su toplamış denildi laparoskopi oldum şükür tüpte sıkıntı yok ama endometriozis varmış bende kist değil sadece doku alındı ve doktor bekle istersen doğal yolla gebeliğe bir engel kalmadı dedi bende beklemek istedim bana promotil women verdi faydasini gören var mı kullanipta aranızda merak ediyorum yumurta gelisimimde ve çatlamasına sıkıntımız yok şükür bu ilaç hakkında düşünceleriniz nedir

Kuzum benım gripken falan değil ama biranda boşalıyor kan. Ve bu durum 4. Aydan beri var . Doktorum normal dedi ..
haka da devam ediyor . Daha bugun burnum akıyor sandım yine kanamış
Yaa demekki yüksek kan basıncından dolayı, bende grip oldum heralde o yüzdendir diye düşündüm ama yara falan da yok burnumda , eşim panik oldu ben iyiyim de Sen nasil idare ediyorsun bi anda geliyor diyorsun

Reactions: H E
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…