Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benımde ilkinde maalesef kayınvalidem herkese yaydı . Birde düğün vardı düğündeki herkese söyledi .
Tekrar hamile kalınca eşim anneme dahi söyletmedi .
8. Haftalık olduk annem duydu . 12 haftalık oldu kayınvalidem duydu . 20 haftalıkken sülale duydu

Bizim gibi yapın kafanız rahat olur 12haftadan sonra ailelere söyledik o şoku zaten 1 ay anca atlattılar
Yakın çevre de zaten 1 2 aydır biliyo, herkesin kafası karışık o yüzden ama en güzeli kimsenin konuşmaya hakkı yok, cinsiyet mesela 2 3 aydır belli, biri sorunca aaa değişir o değişir o deme hakları yok e 6 aylık olmuşum hmmm kesindir o artık iyi iyi bir kız Bi erkek diyolar

En güzeli valla bende evde olsam cinsiyete kadar soylemezdim ama çalıştığın is sakıncalı biraz mecbur söylemek zorunda kalıyorum makinada çalışmamak için

Hahah valla keşke abla evde olsam bende söylemem sır gibi saklarım eşimde o kafada ama benim çalıştığım iş sakıncalı sürekli pedala basıyorum ilk bi iki ay çok zorlanmasam yavaş çalışmaya gayret etsem biraz riskli parmağı kaptırma durumu var ozaman benim için tehlikeye girer müdahale edilmez ve çelikle uğraşıyoruz her türlü sıkıntılı o yüzden saklama imkanım pek yok gibi

Doğru canım mecbursun napıcaksın mecbur söylicen ama söylediğin Bi kaç kişiye benim riskli durumum var fazla kimseye söylemeyelim Allah korusun yinede tedbirli olmam laızm diye söylersin fazla yayılmasın. Senin rahat psikolojide gebelik geçirmen için ne kadar az kişi bilse o kadar iyi

seni çok iyi anlıyorum canım inan aynı hizmet bende de mevcut
Hadi hayırlısı macuna hiç gerek kalmaz insAllah cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…