Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Emin ol zırlamadan uyanıyorsun saat kurulmuş gibi 2 saatte bir kendi kendine uyanıyorsun. Benim uykum ağırdır çocuğa bakamam uyanamam diyordum ama şimdi kendi kendime uyanıyorum🤭
İdolümsün 😂 inşallah bende öyle olurum 🙏 gerçi şuan bile başka yöne dönerken uyanıp düzeltiyorum Kendimi bilinç altıma sadece sola yat sinyali vermiş gibiyim 🙈

Hamileliginde burun kanamasi yasayan varmi acaba ? Ozellikle gripken
Grip misin?
Ben grip olmadım ama kıkırdak ameliyatı olmuştum tee 8 sene evvel orda ara ara kanamam oldu senin haftalarında bir arkadaşında burnunda kanama olmuş ben doktora sormadım çünkü hem çok azdı hem zorlama falan olunca bende hep olan akıntıydı diğer arkadaşa damar genişlemesinden dolayı demiş doktoru istersen sen yinede bir doktora sor olmadı sağlık ocağı veya eczaneye sor canım

İdolümsün 😂 inşallah bende öyle olurum 🙏 gerçi şuan bile başka yöne dönerken uyanıp düzeltiyorum Kendimi bilinç altıma sadece sola yat sinyali vermiş gibiyim 🙈
İnşallah olursun🤲🏻 Ama merak etme kesinlikle sende öyle olucaksın bebek alışınca kendisi kalkıyor. Onu bende çok yaşıyordum yaaa acaba bu tarafıma çok mu yattım diye hep uyanıyordum. Annelik duygusu iste😍

Grip misin?
Ben grip olmadım ama kıkırdak ameliyatı olmuştum tee 8 sene evvel orda ara ara kanamam oldu senin haftalarında bir arkadaşında burnunda kanama olmuş ben doktora sormadım çünkü hem çok azdı hem zorlama falan olunca bende hep olan akıntıydı diğer arkadaşa damar genişlemesinden dolayı demiş doktoru istersen sen yinede bir doktora sor olmadı sağlık ocağı veya eczaneye sor canım
Teşekkür ederim verdigin bilgi icin 🙏
Soracağım da esim biraz pimpirikli,sorana kadar burdan kafasindaki soru isaretleri gitsin diye şeyyaptım 😂

Yaa demekki yüksek kan basıncından dolayı, bende grip oldum heralde o yüzdendir diye düşündüm ama yara falan da yok burnumda , eşim panik oldu ben iyiyim de 😅 Sen nasil idare ediyorsun bi anda geliyor diyorsun
Valla kuzum dışarda kaç kere üstüm başım kan içinde kaldı 😬
Alıştım artık 🥴
Bizde ilk zamanalr çok korktuk ama artık alıltık sanırım normal bişey gibi tampon yapıyorum😹

Merhabalar canım bende katılabılırmıyım 21 aralıkta dogumum olucak inşallah. 29 haftalık hamıleyim erkek bebişim

20191007_224925.jpg
kizlar yaa baya sevindim bu ay yumurtladim galiba cok sukir😅😅

Dün oldu cnm bugünde hasta eşim olmaz sanırım yarin ancak ins tutar yaa
InsAllah cnm yarın çatlarsa mutlaka değerlendirmeye çalış insAllah olur bu sefer hepimizin son bekleyişi olur 😍😘
Bebegimizi kucağımıza alacağımız günü saymaya başladığımızı konuşalım insAllah

InsAllah cnm yarın çatlarsa mutlaka değerlendirmeye çalış insAllah olur bu sefer hepimizin son bekleyişi olur 😍😘
Bebegimizi kucağımıza alacağımız günü saymaya başladığımızı konuşalım insAllah
Inş cnm yaa ins acaba tutmazsa diyorum bu seferde ne bilim ilk kez yumurtlama gordum

Tutar insAllah cnm dün olmuş bak hali hazırda icerde sperm var yarın da çatlarsa insAllah yeni spermler destek olacak insAllah olumlama yapalım biraz 😍😘🤲
Ya buradan herşeyi herşeyi yaziyoz tövbe de ne bilim gece kizim ağladı bende hemen dusa girdim hepsi akti ne bilim kalmadi heralde icerde😅😅

X