Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydının:KK200: surekli kotu ruyalar goruyorum hatta bugun daha once gordugum ruyanin aynisni gordum sanki film izler gibi. Yasayan varmi ya da sebebini bilen?
günaydın canım formonlar ahh bu formonlar.. benim de o ara çoktu rüyalar hem iyi hem kötü.. yatmadan son yarım saatini sevdiğin şeyleri düşünerek yatmaya çalış geçici bir süreç.

Son düzenleme:
Kızlar selam
Hiç giremedim bu ara buraya
Aramızda yeni hamişler var çok sevindim kızlar inşallah sağlıkla sıhhatle ilerler ikinizinde
@Ogrtmnanne icecreamm icecreamm
Canım inşallah seninde yerleşmedir birkaçgüne belli olur zaten @bi prenses annesi
Benim de daha yumoştan 6 gün oldu bugün
Daha çok var 😂
Totem yaptım hiçbirşeyle ilgilenmiyorum😂
Geçen sefer ateş takibi yapmıştım adete kadar ateşim yüksekti nasıl umutlanmıştım
Sonrası kırmızı kart tabi:duduk:
Bu ay saldım çayıra😁
Cnm henüz emin değilim ben yaa
Ama güzel dileklerin için cok tsk ederim ins hepimizde hamis oluruz😍

20190916_105157.jpg

Kızlar selam herkese bat yarın bir haftadır hafif mide bulantısı kasık ağrısı ve koku hassasiyeti var. Test yapsam mı yarını beklesem mi?

Eki Görüntüle 2308161 kizlar 2 test almistim😊😊 bata 4 var su anda daha belirgin cok sukur yaaaa ins saglikla ilerler ovu testlerimpik bile olmamıştı allahım takdiri buay dr gidecektim bide
bak gördün müü :)) hadi gözün aydın.. beklemek zamanı şimdi inşallahh sağlıkla artsın miniğin gelsin.

X