Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar arada bu başlıga gırıp bakıyorum aranzıda tecrubelı olanlarda var bana yardımcı olur musunuz??şimdi benim eşimde spermde hız sorunu var aslında bakıyorum sordumd a degerlerı ıcın ıyı dedıler..bu en kuvvetlı hareket bazı yerlerde 4 bazı yerlerde a degerı dıye gecıyor orası 8 b degerı 36 toplam 44 toplam hareketlılık %50 sperm sayısı 70mıluon morfolojjı 4..ben gecen ay ovulasyon kıtı denedım gunasırı oldu piki gordugum gun ve ertesı gunu oldu sonrakı gun yok ondan sonrakı gun oldu..bu ay acaba günaşırımı denesem yine??ust uste yapmasak mi??bıde bu test 4gun perhızlı..acaba yumurtlama gunune kadar hıcmı yapmasak??şuan 10.gündeyım gecen ay 16.gün pik gördüm 6günde fazlamı olur🙊of bılemedım cok kararsızım yine aynı şekildemı denesek??bir tutturamıyoruz biz bu işi aylardır🤷‍♀️

kızlar arada bu başlıga gırıp bakıyorum aranzıda tecrubelı olanlarda var bana yardımcı olur musunuz??şimdi benim eşimde spermde hız sorunu var aslında bakıyorum sordumd a degerlerı ıcın ıyı dedıler..bu en kuvvetlı hareket bazı yerlerde 4 bazı yerlerde a degerı dıye gecıyor orası 8 b degerı 36 toplam 44 toplam hareketlılık %50 sperm sayısı 70mıluon morfolojjı 4..ben gecen ay ovulasyon kıtı denedım gunasırı oldu piki gordugum gun ve ertesı gunu oldu sonrakı gun yok ondan sonrakı gun oldu..bu ay acaba günaşırımı denesem yine??ust uste yapmasak mi??bıde bu test 4gun perhızlı..acaba yumurtlama gunune kadar hıcmı yapmasak??şuan 10.gündeyım gecen ay 16.gün pik gördüm 6günde fazlamı olur🙊of bılemedım cok kararsızım yine aynı şekildemı denesek??bir tutturamıyoruz biz bu işi aylardır🤷‍♀️
Canım herkesin o kadar farklı ilerliyor ki bu süreci bazı arkadaşlar ovülasyon ile hamile kaldı ama bizde o yöntem hiç işe yaramadı aylarca yumurtlama takibi hem kendim yaptım hem doktor kontrolünde oldu ama hamile kalamadım sonra gün aşırı ilişkiyi de yumurta takibini de bıraktım ne zamn istersek o zamn ilişki oldu asla gün hesabı yapmadım o ay hamile kaldım birde bu yöntemi deneyin isterseniz 😊 inş en kısa zamnda gelir meleğiniz 🙏

Değerleri iyi gözüküyor biraz takviye biseyler de ver istersen çokta kendi haline bırakma yumurtlama testi kullanıyorsan bence duruma göre perhizle ilişki dene bu ayda istersen mesela yine 16.gün olursa yumurtlaman 13.gün ilişki olsun sonrası 16.gün deneyebilirsin

Kızlar selam
Hiç giremedim bu ara buraya
Aramızda yeni hamişler var çok sevindim kızlar inşallah sağlıkla sıhhatle ilerler ikinizinde
Lollapollosaa Lollapollosaa icecreamm icecreamm
Canım inşallah seninde yerleşmedir birkaçgüne belli olur zaten Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Benim de daha yumoştan 6 gün oldu bugün
Daha çok var 😂
Totem yaptım hiçbirşeyle ilgilenmiyorum😂
Geçen sefer ateş takibi yapmıştım adete kadar ateşim yüksekti nasıl umutlanmıştım
Sonrası kırmızı kart tabi:duduk:
Bu ay saldım çayıra😁

Kızlar selam
Hiç giremedim bu ara buraya
Aramızda yeni hamişler var çok sevindim kızlar inşallah sağlıkla sıhhatle ilerler ikinizinde
Lollapollosaa Lollapollosaa icecreamm icecreamm
Canım inşallah seninde yerleşmedir birkaçgüne belli olur zaten Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Benim de daha yumoştan 6 gün oldu bugün
Daha çok var 😂
Totem yaptım hiçbirşeyle ilgilenmiyorum😂
Geçen sefer ateş takibi yapmıştım adete kadar ateşim yüksekti nasıl umutlanmıştım
Sonrası kırmızı kart tabi:duduk:
Bu ay saldım çayıra😁
Aleyküm Selam cnm insAllah canım hayırlısı olsun hepimizin hakkında insAllah totemin tutar, 🤲😍💕

Günaydının:KK200: surekli kotu ruyalar goruyorum hatta bugun daha once gordugum ruyanin aynisni gordum sanki film izler gibi. Yasayan varmi ya da sebebini bilen?

X