Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet biter bitmez başlasaydın canım. Çünkü bazıları çok erken yumurtluyor ve teste geç başladığı için yumurtlamadığını sanabiliyor. Sen yine devam et yapmaya. Sıvı alımına çok dikkat edersen iyi olur. En az 2 saat tüketme sıvı hiçbişey. Belki de geç yumurtluyosundur, belli olmaz. O yüzden en sağlıklısı adet biter bitmez başlamak ve sıvı alımını 2 saat öncedem kesmek.
Aynen canım dikkat edecem bundan sonra hiçbir şey içmeyeyim ya adetim normalde 5 gün sürüyor bu defa 10 günü buldu lekelenme devam etti yani ben de 10. Günüydü ovuya başladım işte, devam edecem bakayım lekelenme varken yapılır mı ki

Aynen canım dikkat edecem bundan sonra hiçbir şey içmeyeyim ya adetim normalde 5 gün sürüyor bu defa 10 günü buldu lekelenme devam etti yani ben de 10. Günüydü ovuya başladım işte, devam edecem bakayım lekelenme varken yapılır mı ki

Tabi ki yapılır canım, sen kaçırmamak için başla erkenden. Benim de 5 gün sürüyor, ben hemen başladım. Bir de her ay aynı zamanlarda çatlama olucak diye bi kural yok. Bir ay erken de olabilirsin ya da geç. Vücudumuzun saati belirsiz canım, genel olarak işte 10. günden sonra yumurtalar gelişmeye başlıyor diye geçer, ama çok örnek var daha öncesinde veya regle yakın yumurtlama yaşayan. Bir de önemli olan 2 günde bir düzenli ilişki, testlerin yanıltma ihtimaline karşı

Tabi ki yapılır canım, sen kaçırmamak için başla erkenden. Benim de 5 gün sürüyor, ben hemen başladım. Bir de her ay aynı zamanlarda çatlama olucak diye bi kural yok. Bir ay erken de olabilirsin ya da geç. Vücudumuzun saati belirsiz canım, genel olarak işte 10. günden sonra yumurtalar gelişmeye başlıyor diye geçer, ama çok örnek var daha öncesinde veya regle yakın yumurtlama yaşayan. Bir de önemli olan 2 günde bir düzenli ilişki, testlerin yanıltma ihtimaline karşı
İnşallah canım ya iki günde bir yapmaya çalışacam bakalım 🙏😘

Değerlerimiz eskiye göre yükselmiş kızlar bakalım yarın doktor nedicek ama hala takviyeye ihtiyacı var eski testide atıyorum

Eklentiler

• 20190916_180233.jpg
    20190916_180233.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 40
  • 15686463604341610023388.jpg
    15686463604341610023388.jpg
    118,8 KB · Görüntüleme: 42
Eki Görüntüle 2308161 kizlar 2 test almistim😊😊 bata 4 var su anda daha belirgin cok sukur yaaaa ins saglikla ilerler ovu testlerimpik bile olmamıştı allahım takdiri buay dr gidecektim bide
canım bir de ovu testin varsa yaparmısın yarın falan
hem onda koyu çıkarsa hamilelik anlaşılıyormuş
merka ettim sende nasıl çıkacak diye
bende hamilelik testinden önce ovu yapcam da :halay:

ya bazı gebelerde olmuyormuş da bende merak ettim
pike yakın olmuyorsa umutlanayım diye :KK70:

Eceye atmıştım daha önce bu testlerimi ikinci kan testi vermeye giderken yapmıştım fikir olsun sanada cnm bata 4 vardı

Eklentiler

• IMG-20190531-WA0005.jpeg
    IMG-20190531-WA0005.jpeg
    23,9 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG-20190531-WA0007.jpeg
    IMG-20190531-WA0007.jpeg
    23,5 KB · Görüntüleme: 38
X