Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu arada içinizde benim kadar kilolu olup hamile kalan var mı ?
68 e kadar inmistim ama yine 72 lere çıktım
Zayıflamaya çalışıyorum bugunler yine
Sizce kilo da etkiliyor olabilir mi ?
Günaydın canım kilo etkili mi etkili ama engel de değil ben 161 boyla 71 kiloda hamile kaldım yine de bu süreçte kilo vermeye özen göster

Vermeye çalışacağım canim
Boyum da kısa .1,56
Çok sağol desteğin için ☺
[/QUOTE]
Ne dmeek canım hep sizinleyiz inşallah yakındır güzel haberlerinizi almak

Ohh maşallah seninde hazırmış zaten ne güzell benim ikincisi oğlan olursa hiç bişeyi uymaz herşeyi pembe lila aldım demirbaşlar alınmaz sadece sanırım

Aminn ♥
Ben detaylıdan sonra coştum
Şuan mağazalara girmiyorum girersem alırım çünkü
Valla bende baya aldım eksiği kalmadı gibi bişey stoklayacaklarım kaldı bezdir ıslak mendildir şampuanları vs , onları eşim toptancıdan toplu alırız dedi birde odasını yapmak hazırlamak kaldı sen oda yaptın mı varsa resim fikir isterim

Kızlar bende heves ediyorum henüz daha hiç bir şey almadım ama yavaşcıktan başlıyim diyorum nerden başlasam acaba tecrübelililer ilkin ne aldınız?
Çıtçıtlı beyaz bodylerini aldım ben biberonunu emziğini falan cinsiyetten eminseniz ufak ufak kıyafette alabilirsin

Bezi şimdilik stoklamanı önermem canım . Hangi bez iyi gelxek dene öyle stokla şimdilik 1 paket al 70-80 li olanlardan . Odamız geldi ama ben hala yerleştirmesim kokusunu çıkması 2 ayı buldu zatne . Şimdi kokusu çıkmıs avizesi takılcak . Tekrar silincek nevresimlerini yıkadım onlar serilxek haftaya hazır olur atarım

Doğru evet çok çok almayı düşünmüyorum zaten hep elimizin altında sen ne marka kullanıcaksın bezde ıslak mendilde Bende eşime diyorum doğuma çok kalmadan alalım odasını duvar kağıdı da istiyorum kokusu çıksın tozu gitsin haftaya alırız sanırım ikeadan alacağız biz odasını genç kız odası gibi yanımızada park yatak aldım bakalım nasıl olucak

Canım ben prima pumpers pure aldım . Islak mendil olarak sleepy aldım . Ama pamuk kullanıcam . Dışarı çıkarken falan ıslak mendili kullanırım .
Bez eğer pişik yapmazsa 6 ay falan bunu kullanıcam . Sonra önerilen uygun bezlere geçiş yapıcam deniye deniye .

Çok bilmiş gibi gorunmezsem ıslak mendil pek sağlıklı gelmiyor bana
Kızimda hiç kullanmadım
E bebekteki pamukları ılık suyla ıslatıp kullanıyorum
Hiç pişik olmadı kızım

Bence de
Tatilimin son günleri
Çok mutsuzum
Benim iznim yıllık20 gün zaten bi kısmını genelde hastalandığım zamanlarda kullanıyorm birazında memlekete gidiyorum tatil adına pek birşey kalmıyor tabi daha zor şartlarda çalışanlarımızda var Allah yardımcıları olsun

Kızlar diğer gruptan arkadaşlara sordum sizede sorayım

Ben normalde bebek odası ikeadan parça parça alıp yapmayı heves ediyordum ama durumumuzda sıkışık şimdi yapamasamda seneye felan yaparım diye düşünüyordum. Ama dolap aciliyetimde var çünkü ufaktan ufaktan bişikler almak istiyorum ve koyacak hiç yerim yok. Eşimin anneanneside bebeğin odasını ben alırım diye demişti ama elden taksitle istikbalden veya bellonadan alabilir. Daha önce yatak odamı o şekilde bellonadan almıştık çok kullanışlı değil ve memnun kalmadım. Ama kayınvalidem haftasonu gel bakalım diye ısrar ediyor. Sonradan istediğin gibi değiştirirsin diyor ama parayada yazık yani 5000 civarı odalar. Modelleride pek beğenmedim ama biyandanda ihtiyaçta var ve sıkışığızda kararsız kaldım siz olsanız aldırırmıydınız?

Modellerden beğendiklerimde şöyle

Veya bu genç odasının dolabıyla şifonyerinide beğendim beşik olarakta park yatak alırım

bir ve iki numara fena değilmiş :)
genç odası dediğin cok koyu geldi bana cocuk depresyona girer yeminle

2 ve 3 u begendim
Sonuncusu çok kasvetli

Kızlaaar evde olmak çok güzel bir şey
O güzelliği gebeliğin son haftalarında daha iyi anlıxaksın Allahım çalışanların yardımcısı olsun .

Bebek odası konusnda dolabının camlarına dikkat et normal cam olmasın . Bebek odası sonucta bişey atar kırar Allah korusun . 3 no çok koyu

BEn bezdede sleepy yada molfix yenidoğan düşünüyorum ,ıslak mendilde de arkadaşım kızına baby me nin kız bebekler için olan ıslak mendili çok güzelmiş memnun kalmış ondan alıcam ama evde bende pamuk ve doğal suyla temizliğini yapacağım şampuan bebek yağı ve pişik kremi olarak mustela alacağım riske girmeden en çok onay gören marka o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…