Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herşeyde vardır bir hayır cnm bence insAllah gerek kalmaz kalirsa da hersey gonlunce olur insAllah Rabbim isteyen herkese nasip etsin insAllah

Canım hayırlısı olsun maşallah . Sağlıkla devam etsın inşallah . Listeye gitmek ıstersen özelden sat tarihi , tahmını doğum tarıhı ve gebelik testını atabılırsın.
Çok teşekkür ederim canım amin
Cidden uğurlu geldi bana topik bata 5 kala başlamıştım teste cıktı. 3 testim vardı . Yaptıklarım silik halde. Yarın bat günü test alayım bi iki gune daha koyu çıkacak bir test yapayım onu sana gondereyim .

Kızlar hamileliği
Eylül de haberini alırız inşallah ikimiz de
Ve bekleyen herkes ☺☺☺
Hanımlar size tecrübemi anlatayım bizim sperm sorunu vardı diye 5 gün perhiz yaptım. Sonrasında Ovu testiyle takip ettim . Benim 13. Günde sabah silikti . Akşam koyulasti gece daha koyu oldu . O gün ilişki olmadı. 14 ünde sabah yaptım t daha koyuydu . Sabah degerlendirdim. Akşam baktim ki ikisi aynı koyulukta olmuştu. Bir bilgi okumuştum çatlamadan sonra yumurta sperm kabul etmezmiş. T koyuyken çatlama yakın demek oluyor o an ilişki olsun. T ile c aynı koyulukta olmaya başlayınca çatlama oluyor . Rabbim sağlıklı bebisler hamilelikler versin hepimize

Tamam canım Koyu koyu testlerini beklıyorum . Maşallah

Arkadaslar gunaydın:)bu ay ılk defa korunmasız ılıskı yasadım adet dongum 28gun ve 30gun olarak degısıyor son 3aydır hep 28gunde olmusum eger bu ayda ole olursa bat 7eylul 30gun olursa 9eylul ama ben ılk denemem oldugucıcın oldukca sabırsızım en erken ne zaman test yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım tesekkurler:)

En erken adete 2-3 gun kala yapabilirsin canım ama o bile çok erken bat gününü bekle insAllah tutunmustur bebeğin

erkek bebiş gelebilir

Cnm bata 2-3 kala normalden öğrenebilirsin nirde erken gebelik testleri var onlarda 5-6 gün önceden çıkabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…