Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evde mi hastanede misin? hadi inşallahh sağlıkla kucağına al kuzum
evdeyim. ablam da nişandan sonra 1 hafta kadar beklemiş. o kadar olmasa da birkaç gün sancıyı beklicem sanırım. şuan sancı yok evde bekleyip dakika tutucam. hastane yakın 15 dk. doktorumla da irtibattayım
Rabbim yardımcın olsun kolay doğum eylesin inşaAllah
Canım rabbim kolay doğum nasip etsin ikinizde sağlıkla kavuşun birbirinize inşllh
amiiin cok tesekkür ederim

insAllah sağlıkla haberlerinizi alırız cnm
aayyy morcim kuzum yazamassa sen yaz taam mı kuzum

Fit mutlu anne yaa aynen ne günlerdi.. :)) inşallahh bekleyen herkes kavuşucak canım amiiiinn
amin cnm insAllah insAllah isteyen herkesle beraber bana da nasip olur bklm
amiin çok sağolun kızlar
sabah akşam bekliyorum bugün umut yok da. ben haber veremezsem de elçin verir size. dua edin
saglikla bi avazda dogurursun insAllah cnm

Sağlıkla al inşallah kucağına canım

Vermeye çalışacağım canim
Boyum da kısa .1,56
Çok sağol desteğin için ☺
Cnm bnm kilom senden su an daha fazla ama kizimda hamilr kaldığım kilolar su an senin kilon cokta alakali degil bence sıkma canını ama elinden geldikce vermeye calis hem hamile kalsan da süreci daha az kiloyla atlatmak için
[/QUOTE]
Evet canım haklısın
Zaten bazen düşünüyorum
Belki de olmaması daha iyi oldu diye
Bir iki kilo bile versem kardir

Evet canım haklısın
Zaten bazen düşünüyorum
Belki de olmaması daha iyi oldu diye
Bir iki kilo bile versem kardir
[/QUOTE]
Bende oyle diyorum hep ilk istediğimizde 90li kilolardaydm hamile kalsaydm üçlü rakamlara geçerdim kesin şu an 79.5 falanim bklm bu ay da olmazsa demek ki biraz daha zmni var diyip vermeye cabaliycam yine
inşallahh nasip olsun canımm
InsAllah cnm

Şimdi ben geçen ay 24 Temmuz da adet olacaktım ama olmadım sonra evde 1 gün gecttikten sonra ovulasyon testi yaptım ve koyu çıktı sonra hamilelik testi yaptım. Silikte olsa çıktı ve hamileydşm ama 3 gün sonra düşük olucagını öğrendim . 30 da kanamam başladı aynı adet gibi gördüm geçti şimdi bu ay ne zaman adet olucam bilmiyom ( bide adetim düzenlidir ha ) ve 25 inde olurum diyordum bugün öylesine ovulasyon testi yaptım ve yine koyu . Kafam karıştı yine mi hamilelik var acaba ? Bilgisi olan var mı ?

Eklentiler

• F70182BD-9891-4D54-BEE9-82A23E91BF7F.jpeg
    92,2 KB · Görüntüleme: 29
30 temmuz sat tarihin dimi yanlış anlamadm adet döngün kac gündü kimyasal mıydı duzen değişebiliyor bazen insAllah gebeliktir test denesene

30 temmuz sat tarihin dimi yanlış anlamadm adet döngün kac gündü kimyasal mıydı duzen değişebiliyor bazen insAllah gebeliktir test denesene
Normal de 25 temmuzdu ama 5 günlük bir kimyasal gebelik den dolayı 30 gitti . 3 gün önce yaptım negatifti . Öylesine ovulasyon testi yaptım koyu çıktı ilkinde de böyle cıkmıstı

Normal de 25 temmuzdu ama 5 günlük bir kimyasal gebelik den dolayı 30 gitti . 3 gün önce yaptım negatifti . Öylesine ovulasyon testi yaptım koyu çıktı ilkinde de böyle cıkmıstı
Anladmm cnm kimyasal olduğu icin sat değişmiş ama 30 temmuzu sat olarak düşün döngün 30 gunden kısa mi bugun 30. Gun oluyor snrm yaomaya devam et testin varsa ya ikinci kez yumurtluyorsun yq da gebeliktr cnm insAllah

Anladmm cnm kimyasal olduğu icin sat değişmiş ama 30 temmuzu sat olarak düşün döngün 30 gunden kısa mi bugun 30. Gun oluyor snrm yaomaya devam et testin varsa ya ikinci kez yumurtluyorsun yq da gebeliktr cnm insAllah
Takvim yarını gösteriyor yarın da adet olmassam test yapıcam hayırlısı olur inşallah 28 günde bir görüyordum ama değişti suan lık sanırım

kızlar dün gittim oğluşumu gördüm dayanamadım
cok tatlıydııııı bacaklarını kafasının üstüne getirmiş bisiklet cevirir gibi hareketler yapıyodu.
kollarını sallıyodu
elinin ve parmaklarının resmini verdi doktor

her gittiğimde oynuyor masallah hiç hareketsiz görmedim doğunca yandık bizzz

Eklentiler

• 69512091_582086232326294_8636448074203398144_n.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 32
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…