Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Tamam canım bende gideyim
Folik asit falan yazdırmak istiyordum zaten bi danışmak istiyordum bunları da sorarım :)

Kızlar dün gece rahatsızlanmıştım ben öyle sabah zar zor işe gitmiştim nezle olmuştum normalde de alerjim var yaz kış burnum akar ama üstüne grip nezle oldummu çok ağır geçiriyorum. Öğlene doğru iyice arttı burunlarım komple tıkandı ve musluk gibi akıyordu. Randevu aldım hemen doktoruma. Zaten dünde kendi doktoruma gidemediğimden rahat edememiştim. İlaç verdi bugünde çalıştığım için günüm gitmesin diye yrn inş rapor yazacak bana. Bebişimde iyi maşaAllah günüyle aynıymış devlet hastanesindeki doktor 14 haftalık gibi diyince korkmuştum bebişimin kilosuda 150 gr mmış

Kızlar bu arada içinizde benim kadar kilolu olup hamile kalan var mı ?
68 e kadar inmistim ama yine 72 lere çıktım
Zayıflamaya çalışıyorum bugunler yine
Sizce kilo da etkiliyor olabilir mi ?

Ahh canımm kilodada aynıyız nerdeyse
Ben diyet topiğine takılıp kendimi frenlemeye çalılıyorum
Bu kiloyla hamile kalırsam iyice kötü olurum diye zayıflamaya çalışıyorum ama bakalım

10 kilo aldım evlendiğimden bu yana
71 le başladım 69 a indim bayramla tekrar 71 hatta nerdeyse 72 oldum şimdi 70e indim cumaya kadar 69 olsam süper olur :)

Geçmiş olsun canım.
Bebisin iyi olmasına da çok sevindim.

Ben diyetisyenle 14 kilo verdim ama 6 sini geri aldım 2 kilosu gitti gibi ama şöyle bir 15 kilo daha versem süper olacak

Iyi aksamlar kizlar bende eylul adetimde dr gozukucem bu ay memleketteydim gidemedim
Hadi inşallah iyi gelir canım belki de ufak bir müdahale ile halledilebilir bir sorunumuz vardir
Fit mutlu anne de gitmişti doktora bu ay regl döneminde
Keşke ben de bu ay gitseymisim
O kadar da söylediniz bana burda
Zaman kaybetmemiş olurdum

Vardır cnm bunda da bir hayır belli mi olur

En azindan test tahlil biseyler yaparız cnm

Ben diyetisyenle 14 kilo verdim ama 6 sini geri aldım 2 kilosu gitti gibi ama şöyle bir 15 kilo daha versem süper olacak
poncikvegece çok güzel diyet yapıyor bak onu takip edin şevkiniz açılabilir aizinde isteğiniz gelebilir bi kaç tanıdık beraber yapınca güzel oluyo

Canım ben yumurta çatladıktan sonra 5. Günde yapmaya başladım . Regle 8 kala 6 saat sonra 2. Çizgi çıkmıştı . Ertesi gün hemen sonra da gün gün koyulaşmıştı .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…