Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İşin en kötü yanı kafaya takıyoruz umarım yerleşme kanamasıdır daha da bekletmeden gelir minnoş
Hiç hormon testi yaptırdın mı
Sağol canım benim inşallah Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin evet yaptırdım fsh hormonu yüksek çıktı sonra netten araştırdım ne iyi gelir diye hayıt otuyla tanıştım onun çayını yapıp içtim bir ay sonraki adetimde fsh düşmüştü çok şükür omdan sonra doktor bir daha bakalım dedi ben çalışıyorum zırt Pırt gidemiyorum açıkçası yoruldum daüşendim de ne dersen artık o yüzden gitmedim düşmemiş olsaydı gidecektim ama bi de doktor şey dedi amh hormonuna baktır dedi o da önemliymiş hatta menopoza girme durumun olabilir ihtimalli konuştu gerçi ama beni baya korkuttu çocuk istemesem menopoza gireyim sorun değil yaşım 32 menopoz yaşı da değil Amh testini yaptırmadım artık oluyorsa olur olmuyorsa napiyim hayırlısı kafaya tak tak yıprandım cidden

Maalesef stres insanı yıpratıyor bizde bekledik sıpayı i yüzden takma demek sadece dile kolay oluyor biliyorum. Ama çalışıyorsun ve bir evladın var kafanı dağıtman için bahanelerin de var.
Menopoz için gençsin canım annede teyze de var mı erken menopoza girme

Canm hiç canını sıkma Rabbim onu koruyacaktır emin oll

Aynen canım çalışıyorum biraz kafam dağılıyor çok şükür kızım var Rabbim isteyen herkese nasip etsin Kızımın Kardeşi olsun yalnız kalmasın istiyorum yaşım da çok geçmeden artık nasip sağol canım benim yazdıkların İçin ailede menopoz yok canım

Yumurta dayanınca mı konuşacaz
Ben sadece fıtık ve kan sulandırıcı için bir fikri var mı onu merak ediyorum bizimki sezaryen der gerçi çok seviyor risk almamayı
Bende de ftık varya dur ben onu hiç doktoruma söylemedim .
Doğumu konusunda söylerim .
Şuan pozisyonu bile dönebilir dediği için bişey konusamıyoruz . 36 da falan konuscak heralde

Benımkide doğumu konuscaz dedi 32 de gittim daha erken dedi
Genelde nst zamanı geldiğinde, herhalde 34 35.hafta falandı çatı muayenesi yapmıştı Dr o zaman ilk kez konuşmuştuk doğumu yoksa çatı muayene etmeden doğumu konuşmazlar Dr lar. Ben çatım dardı mesela, o haftalarda belliydi oğlan iriydi direkt böyle iri gelişmeye devam ederse normal çok zor olabilir ama bekleyelim demişti.
Zaten 4 ü geçerse hiç denemeden zorunlu sezeryana döneriz diye böyle bilgiler veriyor Dr işte.
Genelde bütün Dr lar bekliyor zaten artık normali destekliyor artık çoğu

Bende de ftık varya dur ben onu hiç doktoruma söylemedim .
Doğumu konusunda söylerim .
Şuan pozisyonu bile dönebilir dediği için bişey konusamıyoruz . 36 da falan konuscak heralde
Elçin sendeki bel fıtığıydı demi kuzum bende iki tarafta kasık fıtığı, iki adet bel fıtığı,kan pıhtılaşması falan da var maşallah
Kasık fıtığı için genel cerrah tekrar görecek ilerlemeye göre de bizim doğum belirlenecek en son öyle konuştuk. 16 Eylül de ikisinide görecem üç aşağı beş yukarı bir yol söylerler diye düşünüyorum.
Bide sen sezaryen desende bebiş normal gelesi tutarsa geliyor, normal deyip son dakika sezaryena dönen de var

Benim ki kasık fıtığı ameliyatı söz konusu diye erken konuşulabilir kuzum. Yani ilerleme olursa bekletmeyiz demişti genel cerrah 14.haftada o lafın üstüne daha gitmedim

Gonulmeyvesi kız gönül sen nerelerdesin?

Canımm sağolasın hatırlanmak ne güzel

Buralardayım buraya da bakıyorum arada ama yazamıyorum

Reglim yeni bitti
Sabah bitmişti ama tekrar gelmiş bu seferki uzun sürdü

İnşallah son olur yaa
Kasığıma da bi şeyler batıyor ara ara

Senin nasıl gidiyor canım
Şeker yüklemesi sonucun iyi çıkmış maşallah
İnşallah hayırlısıyla ve kolaylıkla kucağına alırsın

yaşım 24 ama doktoe erken menapoz durumun olabilir dedi... bu durum yaşa bakmıyor bence istiyosan Amh değerine batırıp doktoruna göstermeni tavsiye ederim. Rabbim tez zamanda biz isteyenlere de nasip etsin inşAllah hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…