Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba beklenen adet tarihimin ilk günüydü bugün. Korunmadığımız için sabah uyanır uyanmaz idrar testi yaptım pozitif çıktı. Fakat akşam 5 gibi çamaşırıma çok açık kahverengi lekelenme geldi. Korkmama gerek var mı düşük olmaz dimi nolur dua edin çok bekledim bunun için😞

Sağlıcakla ilerlesin inşaAllah cnm yrn hemen bir doktora görün

Çok şükür ama iyi ki öyle dedi yoksa doktor değiştirmezdim bu doktorumu bulamazdım😍 Senin ki geçti mi?
Yok canım ya şimdi ayrıntılı da daha detaylı bakarlar dedi, ama o kadar küçük alanda kenarda ki o yüzden ben hiç sorun etmiyorum sen de hiç düşünme diyor Dr her gittiğimde özellikle gösteriyor ama yerini durumunu, hatta seninki banta benzemiyor daha kalın, kese bölünmüş, benim ilk 3 ay hep leke kanamalı oldu ya, bundan olmuş olabilir dedi. Kese oluşurken hasarlı olmuş olabilir ama normalde bebek gelişimi geride kalsa, hareketsiz olsa ben seni erken yollardım ayrıntılıya dedi. Ellerine ayaklara herşeye renkli detayla baktı her gittiğimde. Ben de Dr um sayesinde rahatladım rahatım takmıyorum hiç yani. Çok şükür Bi sıkıntı yok o bant mı artık neyse 20.haftalardan sonra zaten gözükmeyebiir artık dedi bakalım. Ayrıntılı 21. Haftaya aldım

Merhaba kızlar hepinize günaydın 😊
Bende sağlık ocağına gittim kan falan verdim. 3kilo almışım normal değil mi? Tetanozda oldum çıktı aradan ikinci doz 1ay sonra. Benden haberler böyleydi 😂😂

Biz gittik Dr a çok şükür herşey yolunda 🙏😍
Eylülün sonuna detaylı için randevuyu da aldık.
Prenses artık Kesin zaten 🙈😁😍
Yalnız çokkk hareketli 🙈
Zaten ben artık baya baya hissediyorum maşallahh, 🙏
Boyu uzun olucak mış abisi gibi 🙈 hala 1 hafta önde gelişimi, 1 kg almışım bu aya kadar 🙈 ama artık iştah açıldı yiyorum valla alırım kg heralde bol bol 🙈😁
18cm, 220 gram olmuş sağlıkla gelsin kuzumuz 😍😍 detaylıyı da kendi hastanemizde 500 liraya olucak mış,
bu da resmimiz tontikimiz 😍
Eki Görüntüle 2301322
Oy maşallah tipini yerim senin prenses 😍

Brrk Brrk kuzucum niye üzülüyorsun bak bir çaresi var en azından. Evde olunca dikkatle takip edersin saatleri stres falan da yapma Allah'ın izniyle sağ salim gelecek İpek böceğimiz 😍
Salı günü bizimde şeker yüklemesi var muhtemelen bizde de şeker çıkacak ama elden gelen bir şey yok olana çare olacaz 😘

Yok canım ya şimdi ayrıntılı da daha detaylı bakarlar dedi, ama o kadar küçük alanda kenarda ki o yüzden ben hiç sorun etmiyorum sen de hiç düşünme diyor Dr her gittiğimde özellikle gösteriyor ama yerini durumunu, hatta seninki banta benzemiyor daha kalın, kese bölünmüş, benim ilk 3 ay hep leke kanamalı oldu ya, bundan olmuş olabilir dedi. Kese oluşurken hasarlı olmuş olabilir ama normalde bebek gelişimi geride kalsa, hareketsiz olsa ben seni erken yollardım ayrıntılıya dedi. Ellerine ayaklara herşeye renkli detayla baktı her gittiğimde. Ben de Dr um sayesinde rahatladım rahatım takmıyorum hiç yani. Çok şükür Bi sıkıntı yok o bant mı artık neyse 20.haftalardan sonra zaten gözükmeyebiir artık dedi bakalım. Ayrıntılı 21. Haftaya aldım
Doktorun bir sıkıntı yok diyorsa sakın stres yapma bende duymuştum bazen keseler oluşurken sıkıntı olabiliyormuş bant zaten direk riskli olur doktor sürekli görmek ister inşallah yoktur da🤲🏻

Kızlar merhaba ben gebelik düşünüyorum bu dördüncü denemem bugün de adetimin 17. Günü sabah 11 gibi leke gördüm kırmızı gibi değildi kahverengi pembe de değildi sanki ama çok azdı acaba tekrar mı adet oluyorum yoksa yerleşme kanaması olabilir mi başına böyle bir şey gelip de hamile olduğunu öğrenen var mı😞

Doktorun bir sıkıntı yok diyorsa sakın stres yapma bende duymuştum bazen keseler oluşurken sıkıntı olabiliyormuş bant zaten direk riskli olur doktor sürekli görmek ister inşallah yoktur da🤲🏻
Evet canım yaa bende o yüzden stres yapmıyorum da yinede detaylıdan sonra rahatlarım.
Evet aslında 4 hafta 5 haftada 1 çağırıyorlar 3 aydan sonra ama maalesef hem ben hep tedirginim diye hemde bu bant mı artık neyse onun takibi için 3 haftada 1 gidiyorum ben. Sağlıkla gelsin de dünyaya Allah razı olsun Dr umu çok seviyorum o yüzden en başından beri hep rahatlattı beni. 😍

Sizlere bir adet huysuz mı huysuz yüzünü göstermeyen bir kız gönderiyorum 😂

43A466F0-DBE6-48CE-A333-7244B77521B9.jpeg

merhaba cnm muayene etmeyecekse neden adetliyken çağırmış alla alla
Bile bile gittim aslında
Demiştiniz bana adetliyken git diye burda
Adetliyken gel 2.ya da 3 .gunu hormonlarına bakarız dedi
Gitmisken eşimden test isteseydi bari
Sorun ondaysq boşu boşuna bejliycez bir ay daha :KK43:

X