Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım inat etmiyecem inşallah düzelir olmadı direk kestiririm çocuğa niye işkence çektireyim ki belliki kız yorulmak istemiyor
Hiç yani prensesin keyfi ne isterse o olacak ya benim ki de hep bacak bacak ustunde bi keyifli ki galiba normal gelmem siz gelin beni alın diyor haspam

Bende agustos başı gibi girsem diyorum erken mi olur 21.hafta daha mi iyi bilemiyorum
En ideal 20 23.haftalar canım. Bence 21 daha iyi. Bana da çünkü 21.22.haftakarda ayarlarız randevu dedi Dr. Kendi hastanemde yaptırırım zaten. Mesela ben oğlan 2 hafta öndeydi gelişimi o yüzden 18.haftada yaptırmıştık bide sonraki ileri haftada bakılmıştı. Ekrana sığmıyor ya görüntü o yüzden dr karar veriyor haftasını aslında. Normal ise gelişim 21 22. Hafta ideal. Gelişim ileri olunca Dr ayarlıyor haftasını sanırım

Bende öyle yaparim ozaman 20 21 arasi giderim randevu alip, cok heycanliyim simdiden

Benzer benzeerrrr sen hiç merak etme zaten Bi doğsun 2 yaşına kadar 50 kere değilecek tipi büyükçe yok babaya benziyor yok anneye benziyo. Sürekli değişicek ama anneye de babaya da benzeyecek başka yolu yok

Ne olursa olsun biz onları karnımızda kanımızla büyütüyoruz akıllarını başlarına alıp yol yakınken geri dönüp bize çeksinler
Benım kız ilk başta babasına benziyodu bebeklik fotomla karşılaştırdım burun ağız aynı beeen ama biz eşimle çok benziyoruz kardeş sanıyo herkes bizi kimlik çıkartırken falan akraba evliliğimi diye sormuslardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…