Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne güzel bari bana çekti sana çekti derdi yok sizde huylarınız bir birinize benziyor mu? Benim kız hiç profilden kendini göstermedi kime çektiğini bilmiyoruz daha yaa

Ne güzel bari bana çekti sana çekti derdi yok sizde huylarınız bir birinize benziyor mu? Benim kız hiç profilden kendini göstermedi kime çektiğini bilmiyoruz daha yaa
İkimizde çok inatçıyızdur o yüzden yandık tek kelime ile huylarımızda çok benzer
Birde akrep olucak büyük ihtimalle

Burnu bana benziyor gibi top burun ama surat ikimize de benzemiyor inşallah halalarına benzemez

H E elçin kuzu beni silmişsin listeden ask olsun :/ :))
G gamzeli_bebis gamzelimmm oğluşun oluyormuş yeni gördum cok sevindim hayırlısı böyleymiş sağlıklı olsunda hepsi guzel :)
kuzum tesekkur ederim evet pipiliymiş
sen nerelerdesin nasılsın ?
elçin sadece seni değil tüm listeyi silip bat söyleyenleri yeniden yazdı istersen söyle senide yazar :)

telefondan da düzenleyebilmek için aşağı yazdı öyle hep pc ye geçemiyor diye :)

Nerde yaptırdınız nasıl yapılıyor acaba
Özel hastaneye gidiyorum ben , doktorum istedi. Kan aldılar onu da ankaraya göndermişler. Anlaşmalı labaratuar Ankaraya gönderiyormuş. Devlet hastaneleri pek yapmıyor sanırım. Gidip yaptıracaktım daha erken çıkar diye , yapamıyoruz dediler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…