Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tsk ederm canlar simdi ben napim.kadin doguma mi gidim. Gidince ne diim
folik asit içiyorsan gitmene gerek yok gitsende bişi görmez şuan.
ama kan verip iki günde bir artışa bakabilirsin.
ister özelde ister sağlık ocagında.
ben özelde vermiştim 4 kez falan takip etmiştim artışı.

doktorada ilk 5+2 de gittim keseyi gördük :)
6+3 tede kalp atışını duyduk karından.

H E elçin kuzu beni silmişsin listeden ask olsun :/ :))
G gamzeli_bebis gamzelimmm oğluşun oluyormuş yeni gördum cok sevindim hayırlısı böyleymiş sağlıklı olsunda hepsi guzel :)
Canım paylaşımımı görmedin sanırım listedeki herkesi silip tablo dışına aldım. Sık sık pc ye geçemiyorum diye . Yakın zamanda da bana bildirdiğin bir bat göremedim için yeni listeye ekleyemedim .
Bildirirsen hemen eklerim

Evet cnm yaptm . Galiba HAMILEYIM insllh dogrudur Eki Görüntüle 2300307
Galiba mı
Maşaalllaaah nur topu gibi bir bebek görüyorum

Şimdi folik asit kullanmıyorsan hemen sağlık oxağına git öncelikle kan testi ver netleştirelim .
Daha sonra eczaneden gidip folik asit al x ben folidoce kullandım 12. Haftaya kadar .
Belki sağlık ocağındaki hekımınde folik asit yazabılır .
Şuan kadın doğuma gitmen bir işe yaramaz hiçbirşey göremez .
Tavsiyem 5+4 den sonra git keseye baksın sonra da kalp atılı için çağırır.
Hayırlı olsun sağlıkla sıhhatle devam etsin inşallah

Hic almadim folik asiti. Hamile kalirsam alirim demistm. Simdi kadin dogum bolumune mi gidim

Sag
Saglik ocaga sabah 11 e kadr kan aliomus burda. O zman acile gidim hcg baktrmak istiorm diyim.

canım merhaba, bana da ultrasonda olgun yumurtaların var dedi geçen haftaki kontrolde. anlamadım yumurta üretimi durmuyor mu hamilelikte, sonra o yumurtalara nolucak falan doktora sormayı akıl edemedim o an... sende nasıl atıldı vucuttan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…