Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Serinledi mi biz hala yanıyoruzya 30 un altına düşmüyor

Canımmmm nasılsın konuşamadık uzun zamandır 24 haftalık olmuşsunuz maşallah❤❤ Bu arada geçmiş olsun inşallah hemen geçer rahatsızlığın
İyiyim kuzum valla o bu derken çok vaktim olmuyordu yazmaya sen nasılsın nasıl gidiyor minik kuşla
Ya bi yandan ilaçlardan kurtuldum dedim ama takviyeler de önemli diyorlar bakalım salı günü tekrar bakacaklar.
Zaman su gibi geçiyor kuzum ya biz 24 olduk ama siz maşallah sonuna geldiniz sizde heyecan telaş daha fazladır

İyiyiz çok şükür canım valla aşırı heyecan var bende Doğal seyler yemeye çalış illaki ilaç yeme zorunluluğu yok ki sana zarar veriyorsa faydasından çok zararı oluyor

İyiyiz çok şükür canım valla aşırı heyecan var bende Doğal seyler yemeye çalış illaki ilaç yeme zorunluluğu yok ki sana zarar veriyorsa faydasından çok zararı oluyor
Senin sezaryen mı olacaktı canım.
Öyle valla kuzum herşeye ilaç iç iç bir yerden de patlıyor zaten

Ay valla 3-4 gundur iyi bayramda ölüyorum sanmıstım
Nefes alamamıştım uyuyamadım Allahım çok fenaydı
Ahh sorma ya benim ilk gün tansiyon yerlere düştü bayılıyordum
Akşamları hala çok iyi yatılmıyor. İki uç haftaya düzelir inşallah da biter bu eziyet

Benim kız oturur pozisyonda ters duruyor düzelmezse sezeryan olabilirim kuzum Bakalım inşallah sağlıklı olurda artık çok ısrarcı değilim normal doğum için
Oh hanımefendiye baksen ya ısrarcı olunca da değişmiyor çoğu zaman kuzum kaçtır duyuyorum saatlerce bekleyen suni sancı çeken ama sonu sezaryen olan

Sorma mariam, nasıl suratsız bir gör, sinirli sinirli duruyor. Zaten aynı babasına benziyor yüzü de bütün cefayı ben çektim gitmiş babasına benzemiş sıpa

Bende çok güler yüzlüyümdür inşallah büyüyünce bana benzese bari

sen birde benim şaşkınlıgımı görsen 17. haftada kıza döndü 20. haftaya kadar netleşmesi için detaylıyı bekledim artık kesin kız kumsal diye düşünüyoruz hatta %99 kumsal olacak :)

Kızlar bişey sorucam gece istifra ettim aslında çok azdı daha çok öğürdüm diyebilirim ve kanlı idi istifram hiç böyle bişey yaşayanınız var mı korkmalımıyım normalde hiç bulantım kusmam olmaz durduk yere niye böyle oldu moralim çok bozuk

sen birde benim şaşkınlıgımı görsen 17. haftada kıza döndü 20. haftaya kadar netleşmesi için detaylıyı bekledim artık kesin kız kumsal diye düşünüyoruz hatta %99 kumsal olacak :)
Ay deniz sever biri olarak bayıldım
Sağlıkla sıhhatle gelsin cinsiyetin hiçbir önemi yok

Canım gamilemiydin ?

Ayrıntılıy giricem canım, bana kalsa ben Bi 18.haftada bide 22 li haftada giricektim de
Dr gerek yok sadece 21 22.haftada baktıralım dedi. Her gittiğimde sağolsun detaylı bakıyor yaa çok şükür iyi gidiyoruz
Bende agustos başı gibi girsem diyorum erken mi olur 21.hafta daha mi iyi bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…