Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benım kız ilk başta babasına benziyodu bebeklik fotomla karşılaştırdım burun ağız aynı beeen 😹😹 ama biz eşimle çok benziyoruz kardeş sanıyo herkes bizi 😹 kimlik çıkartırken falan akraba evliliğimi diye sormuslardı 😂😂😂
Ne güzel bari bana çekti sana çekti derdi yok sizde😂 huylarınız bir birinize benziyor mu? Benim kız hiç profilden kendini göstermedi kime çektiğini bilmiyoruz daha yaa😂😂

Ne güzel bari bana çekti sana çekti derdi yok sizde😂 huylarınız bir birinize benziyor mu? Benim kız hiç profilden kendini göstermedi kime çektiğini bilmiyoruz daha yaa😂😂
İkimizde çok inatçıyızdur o yüzden yandık tek kelime ile 😹😹 huylarımızda çok benzer
Birde akrep olucak büyük ihtimalle 😂😂

Benım kız ilk başta babasına benziyodu bebeklik fotomla karşılaştırdım burun ağız aynı beeen 😹😹 ama biz eşimle çok benziyoruz kardeş sanıyo herkes bizi 😹 kimlik çıkartırken falan akraba evliliğimi diye sormuslardı 😂😂😂
Burnu bana benziyor gibi top burun ama surat ikimize de benzemiyor inşallah halalarına benzemez 😂

H E H E elçin kuzu beni silmişsin listeden ask olsun :/ :))
G gamzeli_bebis gamzelimmm oğluşun oluyormuş yeni gördum cok sevindim hayırlısı böyleymiş sağlıklı olsunda hepsi guzel :)
kuzum tesekkur ederim evet pipiliymiş :KK70:
sen nerelerdesin nasılsın ?
elçin sadece seni değil tüm listeyi silip bat söyleyenleri yeniden yazdı istersen söyle senide yazar :)

telefondan da düzenleyebilmek için aşağı yazdı öyle hep pc ye geçemiyor diye :)

Nerde yaptırdınız nasıl yapılıyor acaba
Özel hastaneye gidiyorum ben , doktorum istedi. Kan aldılar onu da ankaraya göndermişler. Anlaşmalı labaratuar Ankaraya gönderiyormuş. Devlet hastaneleri pek yapmıyor sanırım. Gidip yaptıracaktım daha erken çıkar diye , yapamıyoruz dediler.

X