Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben o hareketleri 1aydan önce hissedemem heralde , bir hafta önden gidiyordu seninki bana yaklaştın peşi sıra olacagız

Ben o hareketleri 1aydan önce hissedemem heralde , bir hafta önden gidiyordu seninki bana yaklaştın peşi sıra olacagız
Valla beslenmeye beslenmeye 1 hafta önden gidiyordu ama heralde artık belkide normal haftasındadır hala kg almadım. Gerçi sadece karnım çıkıyor şişiyor. Bakalım akşam bebişi de görürüz, sağlıklı olsunda yaa napim. Oğlum bu haftalarda tabi bulantı falan yoktu, hep 2 hafta önde giderdi Sonra 3 e çıkmıştı hatta

Bu aksam mi gidiceksin görmeye bakalim ne yapiyor minnos hanim

Çok geçmiş olsun canım senin bulantılar neden bu kadar uzadı ki acaba bu şekilde çok zor yaaa Bende bel fıtığı yok ama bel ağrısından duramıyorum Rabbim yardımcımız olsun

Bu aksam mi gidiceksin görmeye bakalim ne yapiyor minnos hanim
Geldim gördük çok şükür 150gr olmuş prenses abisi de çok sevindi gördüğüne
Çok hareketli yaa hiç durmuyo,
Serumları vitaminleri aldım bekliyorum eve gitmeyi.. Şifa olsun inşallah
Bide değiştirdi bulantı ilacını bakalım..

Çok geçmiş olsun canım senin bulantılar neden bu kadar uzadı ki acaba bu şekilde çok zor yaaa Bende bel fıtığı yok ama bel ağrısından duramıyorum Rabbim yardımcımız olsun
Çok sağol canım yaa bazılarının doğuma kadar süredir ama psikolojik de olabilir 1 2 haftaya azalır biter inş dedi benim spinal sezeryanda sonra fıtık çıktı maalesef..

Sifa olsun kuzum , inșaallah etkili olur bulantı ilacın. Sağlıkla buyusun prensesimiz

Çok sağol canım yaa bazılarının doğuma kadar süredir ama psikolojik de olabilir 1 2 haftaya azalır biter inş dedi benim spinal sezeryanda sonra fıtık çıktı maalesef..
Biteceğine inandır kendini inşallah bitecek Canım bu spinal sezeryan nasıl oluyor ki? Benim bugün randevum vardı gittim benim minikte hala ters büyük ihtimalle benimde sezeryan olacak gibi hangi tür sezeryan daha iyi?

Biteceğine inandır kendini inşallah bitecek Canım bu spinal sezeryan nasıl oluyor ki? Benim bugün randevum vardı gittim benim minikte hala ters büyük ihtimalle benimde sezeryan olacak gibi hangi tür sezeryan daha iyi?
Yani sağlık açısından genel sezeryan canım komple bayıtılıp. Eksi yöntem. Ama ben oğlanda 2 dr a sormuştum bu anı kaçırma sakın spinal ol dedi. Çevremde herkes de spinal sezeryan oldu ama bilemedim işte. Fıtığa yatkınlığı olanlar da doğum sonrası fıtık oluşabiliyomuş hepsinde değil tabi. Nasıl oluyor anlatayım. Yatış yapılıyor, yarım saat falan nstye bağlı kalıyorsun, kan testleri ıvırlar zıvırlar yapılıyor, sonra doğruu ameliyathane
Seni 2 kişi kolundan tutuyor, öne doğru eğiliyorsun, anestezi uzmanlarla daha önce 2 görüşme yapmış olupçin rahat Bi şekilde kendini onlara bırakıyorsun, öne doğru eğilip seni 2 kişi tutuyor, anestezi uzmanları zaten saniyelik bir işlemle omurilikten iğneyle girip anestezi veriyor, hop 2 saniye sonra aaa bacaklarım tutmuyor diyorsun hemen seni yatırıyorlar, sonrası acı sızı hiçbişey yok, drlar hazır zaten, bebiş 2 dk sonra kollarında o an onu görüyorsun... Gözgöze ilk sen geliyorsun ilk sen kokluyorsun. Fıtık umrumda değil valla ben yine spinal olucam Kesinlkle
He odaya geçiyorsun, bacak uyuşukluğımun geçmesi benim 3 4 saati bulmuştu. 6.daatte ilk ayağa kalkış kötüydü bu seEryanın olmazsa olmaz tek acısı, başka dayanılmicak acı yok. İlk ayağa kalkınca acın Ağrın oluyor yürüyene kadar sonrası geçti. Sorsan o acıyı da hatırlamam zaten. Geçti gitti. Ertesi günde evime gelmiştim zaten ay çok uzun oldu hakkınızı helal edin.

Estağfurullah canım çok güzel anlatmişsın ağzına sağlık En son çare sezeryan olucam şimdiden alışayım da inşallah gerek kalmaz Bu örnekleri görünce insan bir nebze rahatlıyor

Ben de kızımı epiduralle kucağıma aldım
Hiç bir sıkıntı yaşamadım (akşamına boynumda kuvvetli bir ağrı vardı.oynatamiyordum.onu da kuvvetli bir iğneyke hallettik )
İyi ki diyorum sadece
Doğduğu ana şahitlik etmek sahaneydi

Foto atsana bakalim☺☺☺ ins ins ins vardir

İnşallah herkese nasip olur bu duygu Açıkçası benim ilk tercihim normal doğum ama kızım artık nasıl isterse öyle doğacak yapacak birsey yok

Benide alın lutfen bat 23.09.2019☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…