Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaaa ama vardii testlerdee
Kesin hamis gozuyle bakiodm sana. Insllh bu twstte gorunmemistr.hayrlisi olsn

Yok canim olsa çoktan belli olurdu olmadığını anladım ama bi umut bekledim kısmet değilmiş bu ay bakalım herşey allah'tan beklicez gorcez kürtaj sonrası midir nedir adet ağrısı yok hiç bir belirti yok vucudumda keşke hep böyle olsa adetlerim bakalım yarın bekletmeden gelsede

Sen yine de at testi
Belki bir gören çıkar çizgi

Gözün aydın canım

Nasilsin canim? Bayram nasil gidiyor?
Selam canım, bana bildirim gelmiyor yaaa yapamadım da noldu anlamadım.
Bayram idare eder bulantılar la geçti. Artık kafayı yeme derecesine geldim 2 gündür gece gündüz çıkarıyorum. Dr gel serum al demişti zaten dayanamadığın zaman. Akşam gidicez. Gece uyuyamıyorum bulantı hapı bile fayda etmiyo illa kusup rahatlıyorum biraz, yeme içme yok valla ne yapabilirsem pratik onu yiyorum vitamini de bıraktı Dr içme bulantılar geçene kadar dedi. Çok merak ediyorum bebeğin durumunu da artık 16 hafta biticek 17ye giricem ctesi..
Neyse akşam gideriz hem bbeği görürüz hemde serumları alayım da biraz rahatlayyaım artık senin nasıl gidiyor canım Bi benim bulantım uzadı sanırım hiç dinlenemedim zaten, bel fıtığımda coştu napıcam bilmiyoeum bu ara bunalımdayım

Oy o bulantılar ne zor . Ben oğlumda 6. Aya giriş yaptığım gün bıçak gibi kesilmişti ama o süreye kadar hep bulantı hep istifraydi artık bi zaman sonra açlıktan yerdim sonra çıkardı annem vitamini kalır vücudunda böyel en azından daha iyi derdi ama hepsi geçiyor. Doğuma gittiğimde bir daha tövbe diye ağladım doktor dedi her gelen onu söyluyor ama defalarca geliyor dedi Hatta tekrar yasamak icin Şimdi 9 aydır 2. Olsunda diye uğraşıyoruz ☺

Ahh sorma canım yaa. Ben oğlanda 12.haftada kesilmişti 2 serum dan sonra. Ama çok kusardım onda da. Ben zaten yeni gebeliği hep kendimi hazırlamıştım. 3. Aya kadar sabredicdm sonrası rahat diye güvendiğim dağlarakar yağdı. Bu kız fena çıktı. Oğlumda gebeliğim iyiydi yaa hep enerjiktim. Bunda hep yorgun halsiz iştahsız..
Bir de dinlenme şansı yok, sürekli anne anne anne, anne şunu yapalım anne şunu yap anne kalk, e ben kendimi geçtim çocuk acıkıyo, sürekli yiyecek hazırlamak zorundayım. Ben 3 ayda geçer dedim ama işte oğlanla çok zor yaa hep hasta gibiyim çocukta sıkılıyo eskiden daha çok gezerdik, dhaa çok çeşitli yemekler yapardım vicdan azabıda duyuyorum bazen oğluma karşı daha ne kadar böyle sürücek ya doğuma kadar devam ederse diye.. Yardıma kimse yok. Oğlumda annem ablamlar gelirdi sık sık ama annem rahatsız zaten cenaze falan oldu gelenler gidenler bitmedi hala. Gelse de eskisi gibi temizlik yemek yardımı yapamaz heralde. Kendi başımın çaresine bakmaya çalışıyorum işte nereye kadar gidecekse..

Allah yardımcın olsun kuzum benim, doktor serum öneriyorsa al zaten vitaminleri de kesmiş azdırır diye.O senden alacagını alır kusana kadar. Şimdiye geçmesi gerekirdi seninkisi baya yaramaz olucak , bak benimkine. Hiç annesini zorlamıyor. Sabahları kalkmadan önce göbek çevremde toplaşıyor sertleşiyor baya büyüdü pıtırcık sadece hareketlerini hissedemiyorum sende durumlar nasil ? Gerci senin ikinci gebeligin

Sorma canımmm ben geçen haftadan beri hissediyorum evet 2.gebelik diye daha erken anladım hissettim canım. O toplanma hep oluyor. Bazen de lop diye dönme atlama balon patlama gibi oluyor günde 1 2 kez hissediyorum mutlaka ah keyfini çıkaracağım günler gelse

Başınız sağolsun canım.
Hiç vicdan azabı çekme sen hala iyi annesin şu süreçte elbet biraz kisitlanacaksin fazla surmez ins bulantilar ama geçiyor hepsi keyfini çıkar baba geldikçe parka gezmeye çıkarsın .

ayy kuzu hala çıkarıyo musun?
idrarına bakıyorlar demi bir sorun yok Allah muhafaza..
bu kız seni biraz fazla yordu hı ne dersin popişe popişe indirelim gelince:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…