Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah herkese nasip olur bu duygu Açıkçası benim ilk tercihim normal doğum ama kızım artık nasıl isterse öyle doğacak yapacak birsey yok
İnşallah gönlüne göre olur
Benim de tercihim o yöndeydi ama 40 artı 3 tek sezeryanla doğdu kızım
Normal doğum hala içimde bir yaradır
(Biliyorum önemli olan ikimizin de iyi olmasi ama..)
Hatta bazen ssvd mi denesem diye düşünüyorum
Gerçi bunun için önce hamile kalmam lazım
7 .aydan sevgiler
Not :kizim ilk aydan olmuştu

Canım inşallah vardır.. 1 2 gün sonra testi tekrarla bakalım

Ne yazık ki hersey bizim istediğimiz gibi olmuyor bu hayatta. Allahın izniyle hamile kalırsın bir kere olmuş neden yine olmasın ki. 7 ay çokta uzun bir süre değil olumsuz düşünme hiç

listeden de adım çıkarıldığına göre bu sayfayı takip etmemin bi anlamı da kalmadı tanıdığım tanımadığım herkes hakkını helal etsin benden yana da helal olsun hoşçakalın.
Canım benim helali hoş olsun, sen hakkını helal et, arada haber ver ama müsait oldukça, kaç aydır yol arkadaşıyız hem, Rabbim inşallah en kısa zamanda dileğini verir

listeden de adım çıkarıldığına göre bu sayfayı takip etmemin bi anlamı da kalmadı tanıdığım tanımadığım herkes hakkını helal etsin benden yana da helal olsun hoşçakalın.
İnşallah tez zamanda güzel haberlerle gelirsin abla hakkım varsa helali hoş olsun

Canım öyle deme elçin atlamıştır batı görmemiştir o yüzden listede yoksun hem bak bende yokum muhtemelen yoğunluktan atlamıştır takılma okadar

Kasıtlı olacağını düşünmüyorum abla, görmemiştir , H E pcden girdikce listeyi düzenliyor. Bayram yoğunluğu kimse yoktu buralarda. Yinede hakkim varsa helal olsun

Kuzucuum ben aylardır yokum listede , elçin pc geçince ekliyor arada kaçırıyor sanırım darılma lütfen

İyiyiz canım benim siz nasılsınız Ben grip olmuşum da biraz geçti şimdi. İpek napıo
İyiyim çok şükür kuzum, ipek böceğim de iyi anasını tekmeliyor. İş zorluyor biraz o kadar, sırt ağrılarım çok arttı Ayy geçmiş olsun kuşum dikkatli ol yaz hastalığı çok zor olur

İnşallah en kısa zamanda hayırlı haberlerini duyarız kuzum, dualarım seninle. Helal olsun, sende helal et. Liste işinde karışıklık olmuş olabilir

İyiyim çok şükür kuzum, ipek böceğim de iyi anasını tekmeliyor. İş zorluyor biraz o kadar, sırt ağrılarım çok arttı Ayy geçmiş olsun kuşum dikkatli ol yaz hastalığı çok zor olur
Sağ ol canım benim, geçti şimdi ama sıcakta pişiyorum bu sefer de ceryanda kalmayayım diye Sana da kolay gelsin yaa benim de sırtım tutuyordu yolda en çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…