Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla biz eminiz biz simdiden gobek atak sevinek sen sonra da gelsen olur sabirszlikla bekliyorz takipciniz

12 haftalıksın sadece kesmeyi mi gördüler ben tam anlayamadım. Bu haftada artık herşeyi belli sürekli hareket halinde bebek.
Benim öyle aşırı kanama olmadı ama, 6.haftada falan başlayıp 2 3 hafta süren ara kanamalar oldu, dinlenecek pek vaktim yoktu oğlumdan dolayı, sabah akşam progestam aldım kesildi zaten 12. .haftaya kadar

Nasilsin canim? Bayram nasil gidiyor?

20 si belki 2 3 gun sonra test yaprm die dusunuorm. Yapsam mi yaa

Askerlin çok senin bana kalsa bekle derim ama ben bike bekleyemedim bu yüzden takip etmeyi istemedim yumurtlama dönemini of neyse em azindan 3 kalaya kadar bekle bence dayanabilirsen yada boşver testin varsa yarından başla her sabah yap

ayni ben gibisin. Bilerek test almiorm her zmnki gibi. Adetten hemen sonra 2 gune bir bazen ust uste oldu o kiymetli temel atmalar dayanabilirsem cuma gunu yaparm

ayni ben gibisin. Bilerek test almiorm her zmnki gibi. Adetten hemen sonra 2 gune bir bazen ust uste oldu o kiymetli temel atmalar dayanabilirsem cuma gunu yaparm

Sabırsız insanım ne yapayim sevmiyorum belirsizliği birşeyler net olacak ki kafam rahat etsin yoka düşünüp dururum valla çalışmalar iyi ama sonuçlar nasıl olacak bilemem bu ayda tutmazsa bidaki ay tatil stm bebek için uğraşamam kendime izin vercem o arada esik yine test verio doktora gözükür artık 3 ay bitti bile inşallah sende güzel sonuçlar alırsın temel saglamdir

Insllh yaa. benm genel olrak 4. Ciddi olrak 2. Ay denemem bu bu ay olmzsa bize de dr yolu gorunur.
Ben de bole konulrda netlik istiorm. Varsa var yoksa yok . Bnm de calismalr gayet guzldi saolsn qıkıni cikarmadi kocis

Insllh yaa. benm genel olrak 4. Ciddi olrak 2. Ay denemem bu bu ay olmzsa bize de dr yolu gorunur.
Ben de bole konulrda netlik istiorm. Varsa var yoksa yok . Bnm de calismalr gayet guzldi saolsn qıkıni cikarmadi kocis

Valla isterse bi ay olsun artık yediğimiz herşey hormonlu doğal yolla hamile.kalmak zor illa ni sıkıntı çıkıyor doktorlar bir sene beklemek yerine keşke eşler gidip biz baktırmak istiyoruz dediğinde bütün testler a dan z ye yapılsa en azindan zaman kaybı olmaz benim 7 ayim gitti boş yere tabi vakti zamanı var ama insan bazen öyle düşünmüyor kısmet ya inşallah gerek kalmaz canim hayırlısı allah'tan

Keskee. Ole yapilmasi daha mantikli da bu dr lar niye bu kdr bekletiolr anlamiorm. Bi yandan da kismeti varsa gelick zaten istedgimz kdr bekleyelm.
Doktora gidersem 1 yildir deniorz olmuo derim

Keskee. Ole yapilmasi daha mantikli da bu dr lar niye bu kdr bekletiolr anlamiorm. Bi yandan da kismeti varsa gelick zaten istedgimz kdr bekleyelm.
Doktora gidersem 1 yildir deniorz olmuo derim

Aynen buarada fos çıktım sen oynamaya devam et ben dedim sana yok diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…