Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
listeden de adım çıkarıldığına göre bu sayfayı takip etmemin bi anlamı da kalmadı tanıdığım tanımadığım herkes hakkını helal etsin benden yana da helal olsun hoşçakalın.
Aaa niye çıkarıldı ki atladım mı ben? Helal olsun canım keşke böyle olmasa
İnşallah en kısa zamanda güzel haberini okuruz duyarız

Kasıtlı olacağını düşünmüyorum abla, görmemiştir , H E pcden girdikce listeyi düzenliyor. Bayram yoğunluğu kimse yoktu buralarda. Yinede hakkim varsa helal olsun
Valla ben daha bişey demiyorum . Bu kaç oldu sürekli bir trip halinde herkes .
Kaç kere girip buraya yogun oldugumu fazla giremediğimi söylüyorum .
Şuan listede doğru düzgün kimse yokki .
O gün pc ye geçtiğimde girdiğimde kimşer yazdıysa onları ekledim çıktım .
can09e nim gebeliğini bile kaç hafta sonra ekledim..
eğer liste telefondan yapılsa hemen hallederim ama maalesef pc den giriliyor. Pc yide sürekli açmıyorum vaktim olmuyor .
Herşey üst üste geldi. Az anlayış beklıyorum sizlerden kimseye kasti birşey yaptıgım yok. Neden olsun ? Ne alıp veremediğim olabılır sizlerle ?

herkese merhaba,gebeliğimin 10.haftasındayım ve sigorta yaptırmak istiyorum bu konuda bilgisi,önerisi olan var mı acaba

herkese merhaba,gebeliğimin 10.haftasındayım ve sigorta yaptırmak istiyorum bu konuda bilgisi,önerisi olan var mı acaba
Ben 4 haftalıkken sigorta yaptırdım ama eşimin iş yeri aracılığıyla hamile olarak demirhayat sigorta sigorta yapıyor sadece . İstersen bir ara sor .
Sigorta çok iyi oluyor . Ben şuan ne muayeneye ne kan tahlillerine ücret ödemedim . Sadece detaylı ultrason için verdim onu kapsamıyor sigorta

İyiyiz canım elhamdüllillah sen nasılsın

Elhamdülillah bende iyiyim canım adet olmayı bekliyorum biraz ağrılarım var artık boşu boşuna ümitlenmiyorum akışına bıraktım

Yaa o değil de sizn çok az kalmış maşallah
Allah hayırla kucağınıza almayı nasip etsin ❤❤
Bu sıcak gğnlerde hamişlik nasıl gidiyor

Çok zor uyuyamıyorum hem sıxaktan hem büyüyen göbekten
Evet çok az kaldı heyecan dorukta

İnşallah szilerde en yakın zamanda tadın bu duyguyu .
Her anı çok güzel eşsiz

Bende iyiyim tatlımm
Bayram telaşesi bayram ziyaretkeri derkenn pek giremedim
Hatta bayramda sayfaya girip bayramlaşacaktım ama araya kaynadı
Senin hamilelik nasıl gidiyor 33 olmuşsunuz maşallah
Bayram hepimizin üzerinden geçti Geçmiş bayramın kutlu olsun canım Evet 34 de girdik çok şükür iyi gidiyor şimdilik bel ağrıları dışında İnşallah yakın zamanda sizden de güzel haberler alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…