Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay valla ne gÜel yaaa 😍😍 bende 21 22 haftaları Bi geçeyim de inşallah. Oğlanın hurçları açıcam giyebilicekleri çıkarıcam. Çevreden de temiz kullanan tanıdığım baya Bi şeyler vericekmiş kutularında hep dedi sonra ihtiyaç kalanları bol bol zıbın falan alırım. Örgülere de başlarımm oğlana bile neler neler örmüştüm 😍😍😍 şimdi prensese daha güzel şeyler örerim 🙈🤣 battaniyeleri falan oğlumun duruyo ama ona özel hatıra kalsın diye kaldırırım, kıza yenileri örücem 😍 annemle ablamda habire almak örmek istiyo bişeyker 5.6.ayı geçelim de sonra başlarız inşallah 🙏🙏
Bende detaylı ultrasondan sonra almıştım herşeyi :)
örgü okdr çok seyı var ki . Aetık herkesden rica edıyorum nolur örmeyın :KK70: :KK70:

okdr çok zıbın aldım kı :KK70: Kullan at gıbı olcak :KK70: :KK70: :KK70:

bende iştah patlaması var ama kilo yok bakalım daha bu ay ilk defa 2 kilo aldım :KK70:
10 alamam heralde :KK70:
Bebiş kg alsın da boşver biz almasak da olur 🤣🙈 ay niye hepimiz aynıyız kg almıyoruz yaaa hamile dediğin şişer patlar 🤣🤣🤣 yok ya ben oğlanda da fittim sadece karnım davul gibiydi, şimdide benim sadece önde top gibi ufak karnım çıktı 🙈 Annemler erkek olmasın diyip duruyo hatta Dr uma çok güveniyorum ama özellikle renkli de baktı gösterdi bacak arası boş kesin kız dedi, 🙈

özellikle hiçbişey yapmadım kız😂 homini gırtlak devam. ben zaten akşamları pek yemem akşamları dikkat ettim biraz. meyve dışında bişey yememeye. o kadar. inşallah sizde çok almazsınız insan daha hafif oluyor

valla bilmiyom bugün belli olur😂 en son 1 ay önce 2 kiloydu
hadi bakalım iyi haberlerini bekliyorum kuzum

Bende detaylı ultrasondan sonra almıştım herşeyi :)
örgü okdr çok seyı var ki . Aetık herkesden rica edıyorum nolur örmeyın :KK70: :KK70:

okdr çok zıbın aldım kı :KK70: Kullan at gıbı olcak :KK70: :KK70: :KK70:
Olsun valla zıbınlar elin ayağın olacak görürsün. Hergün makine açardım ben ilk ay özellikle. Yani ben biraz titiz de olabilirim belki 🙈 millete bakıyodum azcık çiş geçmiş boşver sonra çıakrıırm, azcık süt mama bişey dmalamış boşver falan ben hala öyleyim gelemem lekeye falan hemen çıkarırdımhala öyle oğlan günde en az 2 3 kez değişirim üstünü 🙈

kasılma başlamadı ama çok haeketlendı canım bırde oturamıyorum yatamıyorum eğilemiyorum o zorluyo biraz . nefes darlığı var :/

Yine de çok şükür diyee diyeee geçiyor
Benim ki çok sakin yaaaa😊 bel ağrıları başladı yavaş yavaş kasılmalar başladı doktor vücut doğuma hazırlandığı için olucak diyor bunlar artık. Yavrularımızı kucağımıza sağlıkla alalımda bunlara katlanıcaz artık Rabbim herkese yasatsın inşallah🤲🏻🤲🏻 Ikı yastık kullan geceleri daha iyi uyursun. Kuzum sen çok kiloda almamışsın daha rahat olman lazım aslında

Bebiş kg alsın da boşver biz almasak da olur 🤣🙈 ay niye hepimiz aynıyız kg almıyoruz yaaa hamile dediğin şişer patlar 🤣🤣🤣 yok ya ben oğlanda da fittim sadece karnım davul gibiydi, şimdide benim sadece önde top gibi ufak karnım çıktı 🙈 Annemler erkek olmasın diyip duruyo hatta Dr uma çok güveniyorum ama özellikle renkli de baktı gösterdi bacak arası boş kesin kız dedi, 🙈
Bu kilo alamamaya beni dahil etmeyin🥺malum diyet yapacak kadar kilo almiılım🙈🙈

Olsun valla zıbınlar elin ayağın olacak görürsün. Hergün makine açardım ben ilk ay özellikle. Yani ben biraz titiz de olabilirim belki 🙈 millete bakıyodum azcık çiş geçmiş boşver sonra çıakrıırm, azcık süt mama bişey dmalamış boşver falan ben hala öyleyim gelemem lekeye falan hemen çıkarırdımhala öyle oğlan günde en az 2 3 kez değişirim üstünü 🙈
Kuzum tahmini kaç zıbın yeterli gelir bende sık değiştirenlerdenim

inşallah kuzum 10 kg da bişi değil zaten coğu doğumda gidcek :KK70:
Valla öyle 😁 ben doğumdan çıktım, 4.100 bebek, 5 kg da bebeğin eşi suyu vs dedi Dr. Ben hastanede dedim ki ooo iyi 9 kg su gitti, eve geldim serumlar, içtiğim lt lt sular kompostolar çaylar, ertesi gün o serum bende bir ödem yaptı 🙈 evde tartıldım şokk, 87 kg🙈 başka bebek kaldı içerde dedim kesin neyse 10 güne falan yavaş yavaş o ödem çekildi karnım indi birden, tartıldım 75 kgdum 😁 sonra zaten emzirme emzire gitti valla. Benim oğlan çok hareketli tüm gün peşindeyim ya hiç otur yat keyif yap yok zde parka götür gezdir hep peşindeyim o yüzden daha az alırsın dedi Dr da zaten

Kuzum tahmini kaç zıbın yeterli gelir bende sık değiştirenlerdenim
Valla bizimki mart doğumluydu çoğu kısa kolluydu 3-6 ay aldıklarım sıfır koldu ama çok fazlaydı 🙈 yarısı eskidi attım hatta kaç tane kaldı kullanılabilecek hiç bilmiyorum. Ama şöyle mesela hatırladığım, kısa kolluç zıbın mesela 10tane, sıfır kol 10tane, sonra uzun kol zıbınlardan var ilk haftalar soğuktu 2 kat giydirirdim. İstersen daha fazla da alabilirsin yani O uuzn kullulardan da 5 6 tane vardı. En fazla zaten 2-3 ay giymişti 3-6 ay daha fazla almaya çalışın. 0-3 ay 1 ay zor giymişti bizimki.

Benım 29 haftalık oldu hala gören bence erkek dıyo :KK70: :KK70:

H E H E kuzum kaç kilo aldın toplamda
2,5 aldım kuzu .
Duru kuşum 1250gr. :KK200:
Suyuydu memiklerdi derken gelen kilo onlar zaten :KK70: Bende bir değişiklik yok

X