Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim ki çok sakin yaaaa😊 bel ağrıları başladı yavaş yavaş kasılmalar başladı doktor vücut doğuma hazırlandığı için olucak diyor bunlar artık. Yavrularımızı kucağımıza sağlıkla alalımda bunlara katlanıcaz artık Rabbim herkese yasatsın inşallah🤲🏻🤲🏻 Ikı yastık kullan geceleri daha iyi uyursun. Kuzum sen çok kiloda almamışsın daha rahat olman lazım aslında
Bende bel ve sırt fıtıgı var canım . Gebelikten önce uyarmıstı doktorum çok ağrın olur dıye ..
Gece 10 ane yastıklar yatıyorum desem abartmıs olmam .
Sağdan sola dönerkne kavimler göçü gibi göçüyorum :KK70: :KK70:

maşallahh sana yemedin mii gıı :)
Ya kuzu bılıyorsunuz ilk 3 ay kilo verdım .
6 ayda o 5 kiloyu geri aldım .
Son 1 aydırda işte yıyorum ama az az çokta yıyemıyorum ağzıma gerı gelıyo çok yersem .
Dokotrum çok memnun Duru gayet ıyı kilo almasanda olur dıyo .
Hata zayıfım dıye şeker testı bıle yapmadı :KK70: :KK70:

Bebiş kg alsın da boşver biz almasak da olur 🤣🙈 ay niye hepimiz aynıyız kg almıyoruz yaaa hamile dediğin şişer patlar 🤣🤣🤣 yok ya ben oğlanda da fittim sadece karnım davul gibiydi, şimdide benim sadece önde top gibi ufak karnım çıktı 🙈 Annemler erkek olmasın diyip duruyo hatta Dr uma çok güveniyorum ama özellikle renkli de baktı gösterdi bacak arası boş kesin kız dedi, 🙈
ay sorma bana halâ söylüyolar ya erkekse diye😂😂 karnım top gibi diğer yerlerimden kilo almadım zaten basenlerim vardı üstüne kilo almadım yani. hamilelikten önceki taytlarımı pijamalarımı giyebiliyorum. yeni olarak 2 elbise aldım sadece diğerlerinin hepsi halâ oluyo😂 basenli olduğum için göğüs altından oturtmalı altı kiloş modeller alıyordum o yüzden giyebiliyorum şuan da. ama sorsan doktor yanılıyor benimki oğlan😂😂

Ya kuzu bılıyorsunuz ilk 3 ay kilo verdım .
6 ayda o 5 kiloyu geri aldım .
Son 1 aydırda işte yıyorum ama az az çokta yıyemıyorum ağzıma gerı gelıyo çok yersem .
Dokotrum çok memnun Duru gayet ıyı kilo almasanda olur dıyo .
Hata zayıfım dıye şeker testı bıle yapmadı :KK70: :KK70:
ama o hatalı olmuş kuzum zayıftım ama kolesterol yüksek gerçi bişey olsa belirti verirdi heralde..
neyse inşallah bir şey yoktur sağlıkla gelsiiin duru kuzuu :KK200:

ay sorma bana halâ söylüyolar ya erkekse diye😂😂 karnım top gibi diğer yerlerimden kilo almadım zaten basenlerim vardı üstüne kilo almadım yani. hamilelikten önceki taytlarımı pijamalarımı giyebiliyorum. yeni olarak 2 elbise aldım sadece diğerlerinin hepsi halâ oluyo😂 basenli olduğum için göğüs altından oturtmalı altı kiloş modeller alıyordum o yüzden giyebiliyorum şuan da. ama sorsan doktor yanılıyor benimki oğlan😂😂
Ayy demekki bende sizin gibi olucam 😁 bana da sürekli erkek karnın var diyip dururlar 🙈
Bana göre de karınla alakası yok tamamen annenin tipine göre kg alımı sonuçta. Bem son 2 haftada birden top gibi fırladı karnım 🙈😍 63le başladık, hala 63 🙈 hayırlısı olsun

ama o hatalı olmuş kuzum zayıftım ama kolesterol yüksek gerçi bişey olsa belirti verirdi heralde..
neyse inşallah bir şey yoktur sağlıkla gelsiiin duru kuzuu :KK200:
Ben dokotruma sonsuz guvenıyorum bılıyorsun :KK70:

Açlık tokluk baktı yukleme yapmadı .
Her ay şeker testini de tekrarlıyoruz hiç düşme çıkma olmadı .

Ayy demekki bende sizin gibi olucam 😁 bana da sürekli erkek karnın var diyip dururlar 🙈
Bana göre de karınla alakası yok tamamen annenin tipine göre kg alımı sonuçta. Bem son 2 haftada birden top gibi fırladı karnım 🙈😍 63le başladık, hala 63 🙈 hayırlısı olsun
ohh ne güzel. max 75le gitsen doğuma süper olur. evet aynen vücut tipine göre bence de. ya bide kontrolsüz yemiceksin hamileyim diye. tamam canımın çektiğini yiyorum ama akşam yemeğinden sonra meyve dışında birşey yemiyorum. geceleri makarnayla beslenirsen vücut napsın😂 serinlemek için cacık yerim en fazla

tamam onlara baktıysa sıkıntı yoktur kuzumm ne bilim birden bakmadı deyince telaş ettim kuzum
Yok kuzum yukleme yapmıcam sana deyıp bu dediğim testlerı ıstedı . Bunlarda normal çıkınca hiç gerek görmuyorum butun degerlerın guzel dedi .
Çok şükür demir kan değerlerim bile hiç düşmedi .

Valla bizimki mart doğumluydu çoğu kısa kolluydu 3-6 ay aldıklarım sıfır koldu ama çok fazlaydı 🙈 yarısı eskidi attım hatta kaç tane kaldı kullanılabilecek hiç bilmiyorum. Ama şöyle mesela hatırladığım, kısa kolluç zıbın mesela 10tane, sıfır kol 10tane, sonra uzun kol zıbınlardan var ilk haftalar soğuktu 2 kat giydirirdim. İstersen daha fazla da alabilirsin yani O uuzn kullulardan da 5 6 tane vardı. En fazla zaten 2-3 ay giymişti 3-6 ay daha fazla almaya çalışın. 0-3 ay 1 ay zor giymişti bizimki.
0-3ay çok almadım genelde 3-6 ay alıyorum yanlış hatırlamıyorsam 20 küsür aldım azsa biraz daha alayım yaaa

Bende bel ve sırt fıtıgı var canım . Gebelikten önce uyarmıstı doktorum çok ağrın olur dıye ..
Gece 10 ane yastıklar yatıyorum desem abartmıs olmam .
Sağdan sola dönerkne kavimler göçü gibi göçüyorum :KK70: :KK70:
Aaaa doğru fıtık olunca çok zorlanıyor insan çok geçmiş olsun kuzum🙏🏻 İyi ki çok kilo almamışsın daha da ağır olurdun daha fazla ağrın olurdu. Bende yatakta ancak 3 hamlede dönebiliyorum😂😂 Elçin kuzum eşin ağrı mı yatıyor adama yer kalmıyordur yastıklardan:KK48:

Yok kuzum yukleme yapmıcam sana deyıp bu dediğim testlerı ıstedı . Bunlarda normal çıkınca hiç gerek görmuyorum butun degerlerın guzel dedi .
Çok şükür demir kan değerlerim bile hiç düşmedi .
Tokluk sekerin kaçtı canım? Benim 95 olduğundan doktor yüklemeye gerek yok dedi 140 üzeri sıkıntı teşkıl ediyormuş

Aaaa doğru fıtık olunca çok zorlanıyor insan çok geçmiş olsun kuzum🙏🏻 İyi ki çok kilo almamışsın daha da ağır olurdun daha fazla ağrın olurdu. Bende yatakta ancak 3 hamlede dönebiliyorum😂😂 Elçin kuzum eşin ağrı mı yatıyor adama yer kalmıyordur yastıklardan:KK48:
Eşim sabah hep yerde oluyor :KK70: :KK70: korkuyor bana vurcak diye :KK70: :KK70:
Bide bırkaç gundur çok sıcak dokunmasına bıle dayanamıyorum ben bazen salonda yatıyorum :KK70:

Yaw şu benim bebişede bir yorum yapın nubcu frlan yokmu sizce cinsiyeti nedir bana kız olacakmış gibi geliyor😀

0603F92D-D0D1-407F-9C3F-BB69AB2F8373.jpeg

EDD697B9-207F-478E-BC13-836373ADDE87.jpeg

AE4220A5-F090-4FDD-B40C-A944836098B7.jpeg

X