Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ne güzel bu yolda birlikte yol almışsınız hepiniz hamiş olmuşsunuz sağlıkla kavuşun bebislerinize 🙏 hepiniz ama şunu soyleyim bir çok sayfayı okudum bu süreçte sizler çok içtensiniz sonucta burda birbirimizi gormeden bilmeden yaziyoruz hislerimizle ama bu sayfa bir başka gerçekten ❤

almadım gibi bişi kuzum geçen hafta sadece 700 gram fazla çıktım ama kaçamak yapmıştım ödemdir o :KK70:
bendede kabızlık vs yok çok şükür şuan :)
Ben sıfır kg daha 🙈 16. Haftadan sonra alırsın merak etme dedi Dr ya aman bebekler sağlıklı gelişsin deaz Alalım daha iyi zaten son 3 ay 7 8 kg garanti alıyoruz 🤣 ben almıştım yani

AAAA gözünaydın canımmmm ..
Ne guzel oldu . Hem erkek evladın hem kız evladın tadına varıcaksın
Çok şükür canım gönlümüzdeki olacak 😍 bende pembiş pembiş bakıyorum hep bişeyelr çok güzel duyguymuş yaa 😁 oğlanda hala öyle alışverişe çıkınca sıkılıyorum 🙈 kız olunca daha güzelmiş 🙈

Çok şükür canım gönlümüzdeki olacak 😍 bende pembiş pembiş bakıyorum hep bişeyelr çok güzel duyguymuş yaa 😁 oğlanda hala öyle alışverişe çıkınca sıkılıyorum 🙈 kız olunca daha güzelmiş 🙈
Hemde ne guzel ben şimdi butun alışverışı yaptım dıye bakmıyorum hıcbıseye :KK70: Çünkü hepsini almak ıstıyoum :KK70: :KK70:

ay masallah nası o kdr az aldın yaaa bizede anlat :confused:
özellikle hiçbişey yapmadım kız😂 homini gırtlak devam. ben zaten akşamları pek yemem akşamları dikkat ettim biraz. meyve dışında bişey yememeye. o kadar. inşallah sizde çok almazsınız insan daha hafif oluyor
çok iyi maşallahh bebiş ne kadar şimdi? senden de foto alırım :KK200:
valla bilmiyom bugün belli olur😂 en son 1 ay önce 2 kiloydu

Bazen iyi bazen kötü canım malum artık en zor dönemlerdeyiz. Senin nasıl gidiyor başladı mı sende de kasılmalar?
kasılma başlamadı ama çok haeketlendı canım bırde oturamıyorum yatamıyorum eğilemiyorum o zorluyo biraz . nefes darlığı var :/

Yine de çok şükür diyee diyeee geçiyor

Hemde ne guzel ben şimdi butun alışverışı yaptım dıye bakmıyorum hıcbıseye :KK70: Çünkü hepsini almak ıstıyoum :KK70: :KK70:
Ay valla ne gÜel yaaa 😍😍 bende 21 22 haftaları Bi geçeyim de inşallah. Oğlanın hurçları açıcam giyebilicekleri çıkarıcam. Çevreden de temiz kullanan tanıdığım baya Bi şeyler vericekmiş kutularında hep dedi sonra ihtiyaç kalanları bol bol zıbın falan alırım. Örgülere de başlarımm oğlana bile neler neler örmüştüm 😍😍😍 şimdi prensese daha güzel şeyler örerim 🙈🤣 battaniyeleri falan oğlumun duruyo ama ona özel hatıra kalsın diye kaldırırım, kıza yenileri örücem 😍 annemle ablamda habire almak örmek istiyo bişeyker 5.6.ayı geçelim de sonra başlarız inşallah 🙏🙏

X