Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaaaaa😍 zaten duygu yüklüyüm bu aralar bi de sen ağlat zalim😂 nasıl geçti zaman neler neler paylastık burda benim en özel arkadaslarım❤ 1 defa kan verişim, 7. haftada kontrole gidişim, cinsiyeti öğrenişim. ovulasyon/gebelik testleri yorumlayışımız😂 tüm bunların arasında sizin haberleriniz. sıcacık bi kıştı💕
Bak şimdi akcak pıt pıt benımkılerde .
Bengu doğurmus bugun dedım morciminde az kaldı . Sen doğuma gittiğinde delircez :dua::dua::dua::dua:

kızlar babacı olur kuzum alışsan iyi olur bu duruma :KK70: :KK70:
:110:Sen ilk 3 ay ağzına lokma alama .
En sevmediğin şeylerı sırf kızına ıyı gelsın dıye ye .
içemediğin kocaman hapları onun için iç .
Hayataından feraget et.
Eğileme , yatama , oturama ..

Ama o gitsin baabacı olsun :işsiz:

Bak şimdi akcak pıt pıt benımkılerde .
Bengu doğurmus bugun dedım morciminde az kaldı . Sen doğuma gittiğinde delircez :dua::dua::dua::dua:
ay evet gördüm dedim sıra bana geldi😂😂 bugün kontrolümüz var bakalım ne durumdayız doktor da bi tahmini zaman söyler sanırım. ama artık baya aşağıya indi gören de söylüyor

Valla ben ilk gebelik ama 15 te hıssettım :KK70: Eşim 17 de hissetti :KK70:

Atarım kuzum

Göbek buyudu ama hala 2 kilo aldım :KK70: :KK70:
ben de 2 kilo vermişimm.. ya ya morcivertkedi morcivertkedi listeye bakınca ben de aynı şeyi düşündüm doğuracak bile dedim az kaldı..inşallahh sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın kuzum

:110:Sen ilk 3 ay ağzına lokma alama .
En sevmediğin şeylerı sırf kızına ıyı gelsın dıye ye .
içemediğin kocaman hapları onun için iç .
Hayataından feraget et.
Eğileme , yatama , oturama ..

Ama o gitsin baabacı olsun :işsiz:
maalesef öyle olcakkk :KK70: :KK70: ne demişler besle büyüt danayı tanımasın anayı :KK70:
kızlar iikinci cocuklar da aynı yıla denk gelir inşallah :KK70:
yeniden ikinciler için ovu testleri yaparız :KK70:

ay masallah nası o kdr az aldın yaaa bizede anlat :confused:
Sen aldın mı hiç kg 🙈 1 hafta var aramızda. Ben hiç kg alamıyorum yaa aslında hep katı yiyorum ama bağırsaklar çalışıyor. Şu bulantılar geçse gerçi başlarım sağlıklı düzenli yemeye, meyve falan bile yiyemiyorum Kuruyemiş yiyemiyorum arada anca.

Sen aldın mı hiç kg 🙈 1 hafta var aramızda. Ben hiç kg alamıyorum yaa aslında hep katı yiyorum ama bağırsaklar çalışıyor. Şu bulantılar geçse gerçi başlarım sağlıklı düzenli yemeye, meyve falan bile yiyemiyorum Kuruyemiş yiyemiyorum arada anca.
almadım gibi bişi kuzum geçen hafta sadece 700 gram fazla çıktım ama kaçamak yapmıştım ödemdir o :KK70:
bendede kabızlık vs yok çok şükür şuan :)

X